Ücretli Windows 7 Desteği 2026 Yılına Kadar Uzayabilir

Onedir sistemin üzerinde Q8400 işlemci HD4350 ekran kartı ve 4 GB RAM var Windows 7 düşünüyorum ondan ama dediğiniz şey daha iyi ise onu kurayım.

RAM'ini 8 yapabiliyorsan yap benim önerdiğim işletim sistemi Windows 8.1 performansında çalışan bir şey eski pclere paso onu kuruyorum senin sisteminin aynısında test ettim hatta SSD varsa sıkıntı olmaz.

RAM'ini 8 yapabiliyorsan yap benim önerdiğim işletim sistemi Windows 8.1 performansında çalışan bir şey eski pclere paso onu kuruyorum senin sisteminin aynısında test ettim hatta SSD varsa sıkıntı olmaz.

Şu anlık SSD yok kendi Q6600 GT710 4 GB RAM'lı kasamda 240GB SSD var buna 480 veya 512 GB SSD aldığımda 240GB SSD'yi Q8400'lü kasaya takacağım bir de Windows 8.1 kurmak istemememin sebeplerinden biri ekran kartı sürücüsü yok 8.1'de

Şu anlık SSD yok kendi Q6600 GT710 4 GB RAM'lı kasamda 240GB SSD var buna 480 veya 512 GB SSD aldığımda 240GB SSD'yi Q8400'lü kasaya takacağım bir de Windows 8.1 kurmak istemememin sebeplerinden biri ekran kartı sürücüsü yok 8.1'de

Tamam o zaman SSD takacaksan Windows 10 LTSC tam senliktir.

Eski bir bilgisayar yoksa kim neden kullanır bilmem. Belki server için olabilir ama günlük kullanım için kesinlikle hayır. Neredeyse hiçbir şeyin artık desteği yok, olan varsa da sorunlu çalışıyor.

Kardeşim sakın Windows 10 LTSC falan kurma çıldırırsın, 7 ya da 8.1 kur.

7'nin desteği yok esu bypass ile devam ettiriliyor ise kurarım 8.1'de ekran kartı driveri yok Windows 8E kadar destekliyor ekran kartı driveri ve Windows 8 ve 8.1IDE pek sevmiyorum açıkçası kurarsam en kötü 8 kurarım ama mecbur.

7'nin desteği yok esu bypass ile devam ettiriliyor ise kurarım 8.1'de ekran kartı driveri yok Windows 8E kadar destekliyor ekran kartı driveri ve Windows 8 ve 8.1IDE pek sevmiyorum açıkçası kurarsam en kötü 8 kurarım ama mecbur.

Hocam bugün açtığım konu belki işinize yarayabilir.

Hocam bugün açtığım konu belki işinize yarayabilir.

Normal Windows 7ye esu bypass yapınca devam etmiyor hala değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı