[Ücretsiz] AdGuard Premium 6 aylık lisans kampanyası

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 9B
@AJFA

Yıllardır AdGuard kullanıyordum ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine uBlock Origin kurdum, AdGuard'ı en iyisi bilirdim fakat uBlock Orgin geçince anladım en iyisi hangisi diye.

AdGuard'da iken anime ya da korsan dizi film izleme sitelerinde çıkan tüm reklamları bile yok ediyor uBlock Origin, player lara gömülü olan reklamları bile.

Cidden bi denemenizi tavsiye ederim.
uBlock Origin'i de uzun zaman kullandım. Denememe gerek yok. :) AdGuard'ın reklam engelleme ve performans kısmında daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim sebep gösterdiğiniz için.

AdGuard nedir?
Eki Görüntüle 930274

Peki 180 günlük deneme lisansını nasıl etkinleştireceğiz?
1. AdGuard Premium'u bu linkten indirin.
2. sisteminize kurulumunu gerçekleştirin.
3. AdGuard'ı çalıştırdığınızda size 3 günlük bir deneme süresi tanımlayacak.
4. ister 3 günün bitmesini bekleyin, ister tarih ayarını 3 gün ileriye alın, fark etmez.
5. 4. adımı gerçekleştirdikten sonra karşımıza deneme sürümünü 180 güne uzatmamızı sağlayan teklif gelecek. Soldaki seçenekten aktifleştir deyin.
Eki Görüntüle 930288
6. sonraki adımda e-posta adresinizi girin ve uzat deyin.
Eki Görüntüle 930291

Artık 180 günlük AdGuard Premium'unuz hazır. Tadını çıkarın. :)
Eki Görüntüle 930290

uyarı: Daha önce bu gibi bir kampanya ile 180 günlük lisans kullandıysanız, bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Kaynak: Бесплатные лицензии - COMSS.CLUB

Opera GX sağ olsun tarayıcıda hiç reklam yok :)

AdGuard DNS ile Steam tarayıcı reklamlarını engelliyordum. Bu aralar daha gizlilik ve güvenlik odaklı bir DNS adresine geçiş yaptım. Bu fırsatı değerlendirip bari AdGuard uygulamasını kullanalım. Aklıma bir ara aile paketi almak yatmıştı. Ama DNS telefonlarda işimi görünce vazgeçmiştim.

Ne gibi bir farkı var normalinden? Bir de uzantı yerine uygulamasını kullansak ne gibi farkları olur?
Süper filtreleme, gelişmiş phishing/malware önleme ve tarayıcı dışındaki uygulamalarda da filtreleme özelliği var.

İzleme koruması da sağlıyor bir de.
Screenshot_1.png

Bu 180 gün kampanyasının bir açığını bulmuştum bitse bile tekrar yapabiliyorsunuz ve hala çalışıyor, AdGuard yetkililerine bildirdim fakat 7-8 aydır hala düzeltmediler. Gerçi lisanslı AdGuard kullanıcısıyım, bu lisans anahtarını da AdGuard'a bildirdiğim diğer açıklar için verdiler. Ömür boyu 9 cihazlık bir anahtar. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı