Ücretsiz Antivirüs Önerisi

Engellemez antivirüs programlarının algıları sınırlı en iyisinin bile algılayamadığı virüsler var şans işi tamamen ücretsizler hiçbir işe yaramıyor zaten ücretlilerde de 1 tane kurtarmaz 2 3 virüs programı kullanman gerek o bile tam koruma sağlayamayabilir boşa sistemi yoruyor antivirüsler.

AV-test de boşa var zaten değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AV-test de boşa var zaten değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alakasız cevap.

Sistemi yorma konusu doğru ancak ücretsiz olanlar da eski sistemler için işe yarıyor konu sahibi hafif anti virüs önerisi istiyor olayı nereye bağlıyorsunuz yanlış bilgi vermeyin.

Yanlış bilgi vermiyorum virüs programları gereksizdir ve tecrübesiz kullanıcılar içindir forumun çoğunluğununda kullanmadığına gerek duymadığına eminim bilgisayar kullanmayı bilmeyenlere lafım yok ancak az çok bilen adamın kullanması mantıklı gelmiyor bana 10 yıl önce bende kullanırdım antivürüse rağmen virüs girerdi hep bilgisayarıma çünkü 10 yıl önce 13 yaşında bir çocuktum 5 yıldır antivirüs programı kullanmıyorum ve hiçbir şekilde virüs yemedim hiçbir kaybım olmadı.

Alakasız cevap.
Yanlış bilgi vermiyorum virüs programları gereksizdir ve tecrübesiz kullanıcılar içindir forumun çoğunluğununda kullanmadığına gerek duymadığına eminim bilgisayar kullanmayı bilmeyenlere lafım yok ancak az çok bilen adamın kullanması mantıklı gelmiyor bana 10 yıl önce bende kullanırdım antivürüse rağmen virüs girerdi hep bilgisayarıma çünkü 10 yıl önce 13 yaşında bir çocuktum 5 yıldır antivirüs programı kullanmıyorum ve hiçbir şekilde virüs yemedim hiçbir kaybım olmadı.

Hocam malware kaptım konunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Bilgisayar internete bağlı değil ve usbde takmıyorsanız antivirüs kullanmayabilirsiniz. O zaman gereksiz yük etmesine gerek kalmaz.
Ücretsiz antivirüsler evet temel koruma sağlar. Paralı sürümleri daha detaylı seçeneklerle korumayı arttırır. (Kaspersky, Bitdefender, Eset iyi antivirüslere örnektir). Yüzde yüz elbette koruyamaz. Ama kapınızı açık bırakmaya da gerek yok.
Bu yüzden üç kuruş verip ucuz da olsa bir antivirüs almak iyidir. (Verileriniz, paranız, zamanınız vb sizin için önemli ise)

Kaspersky Free eğer bilgisayar orta halli ve daha iyiyse Windows Defender dan daha hafif oluyor, şahsen Kaspersky Total Security kullanıyorum ve performans olarak çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı