Ücretsiz Antivirüs programı önerisi

TurboxFanClub

Decapat
1 yıldır Kaspersky kullanıyorum, abonelik satın alamadığım için kullanmayı bıraktım. Şuanlık ücretsiz en iyi antivirüs programı nedir? Önerirseniz çok sevinirim.

Malwerabytes önerim. Temel özellikleri kullanabilirsin. (indirmek üzere olduğun dosyayı taramak, zaralı siteleri engellemek, virüs taraması yapmak, dosyayı indirince otomatik olarak kontrol etmesi vs. vs. ) Pro sürümüde gayet iyi.

Malwarebytes ilk 30 gün bedava premium aktif koruması yok ama çok gerek yok Kaspersky ve BitDefender'da kullandım ben ama onlar biraz fazla işlemci kullanıyor gibi geldi Malwarebytes gayet yeterli olur.

Windows Defender.
Hocam windows defender kendisini koruyamıyor senimi korucak 😀

Malwarebytes ilk 30 gün bedava premium aktif koruması yok ama çok gerek yok Kaspersky ve BitDefender'da kullandım ben ama onlar biraz fazla işlemci kullanıyor gibi geldi Malwarebytes gayet yeterli olur.

Hocam Windows Defender kendisini koruyamıyor senimi korucak 😀

Defender'ın antivirüs testlerinde vermiş olduğu istatistiğe bak bakalım eskisi gibi kötü bir program değil Defender, şu algıdan çıkın artık.

Malwarebytes ücretsiz sürümünde gerçek zamanlı koruma yoktur, bu eksikliği ile ancak bir tarama programı olabilir.

Ücretsiz olarak kullanılabilecek, tavsiye antivirüs programları:
*Programın üstüne tıklayarak indirme adresine gidebilirsiniz.
Bitdefender
Kaspersky
Avira

Son düzenleme:
Malwarebytes ücretsiz sürümünde gerçek zamanlı koruma yoktur, bu eksikliği ile ancak bir tarama programı olabilir.

Ücretsiz olarak kullanılabilecek, tavsiye antivirüs programları:
*Programın üstüne tıklayarak indirme adresine gidebilirsiniz.
Bitdefender
Kaspersky
Avira
Kaspersky Free kullanamıyorum, programı kurduğum da 2 tane seçenek sunuyor; standart ile plus. Free seçeneği yok, ikisinden birisini seçmeden geçemiyorum.

Başka bir e-posta kullanarak hallettim, sağolun.

Kaspersky Free kullanamıyorum, programı kurduğum da 2 tane seçenek sunuyor; standart ile plus. Free seçeneği yok, ikisinden birisini seçmeden geçemiyorum.

Başka bir e-posta kullanarak hallettim, sağolun.
Rica ederim, mesajımı çözüm olarak işaretleyebilir iseniz çok memnum olurum. Esenlikler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı