Ücretsiz basit logo yapıyorum

"Crownguard" ismi için yapar mısınız? Kafanıza göre olsun ama yukarıdaki arkadaşınki gibi sapsade olmasın. İsmin anlamıyla alakalı da bir şey olmasın.

Spaydi yapabilir misin? Kolay gelsin.

"Crownguard" ismi için yapar mısınız? Kafanıza göre olsun ama yukarıdaki arkadaşınki gibi sapsade olmasın. İsmin anlamıyla alakalı da bir şey olmasın.
Sade olmasın diyorsunuz nasıl olsun peki. Detaylandırırsanız istediğinizi ona göre yapabilirim.

Spaydi yapabilir misin? Kolay gelsin.
Renk tercihiniz. İstediğiniz bir model vesaire var mı ?

Sade olmasın diyorsunuz nasıl olsun peki. Detaylandırırsanız istediğinizi ona göre yapabilirim.

Renk tercihiniz. İstediğiniz bir model vesaire var mı?

Hocam çok renkli olmasın onun dışında size bırakıyorum.

Hocam ellerinize sağlık ancak PS yerine İllustrator kullanırsanız daha iyi olacaktır.
Ayrıca arkaplanı gri-beyaz degrade ile yapıp logoları üstüne gölgeli şekilde yerleştirir iseniz daha güzel durabilir.

Ufak bir tavsiye vermek isterim. Bu işten kısa sürede para kazanmak istersen Midjourney botunu kullanabilirsin. Zaten çoğu freelancer artık onun sayesinde logo tasarlıyor, birde mech diye logo yapabilirsin pratik için.

PS kullanmıyorum. Paint 3D ile tasarlıyorum. Şu anda hobi olarak yapıyorum sonra İllustrator'a geçebilirim belki. Tavsiye için teşekkürler.

"Lunar" yapar mısın?

Maria puder ismiyle ilgili bir çalışma yapabilir misiniz? Ellerinize sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…