Ücretsiz basit logo yapıyorum

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 3B
Merhaba, kendimi geliştirmek amaçlı ücretsiz basit logo tasarlıyorum. İstediğiniz bir isim veya harf varsa yazabilirsiniz. Nasıl olacağını vesaire ise detaylı bir şekilde yazarsanız iyi olur. Tamamen kendim tasarladığım birkaç çalışma:
Bir Instagram sayfasının isteği sonucunda yaptığım çalışma:

Eki Görüntüle 1688482

Kendim öylesine yaptığım basit çalışmalar:

image.png

image.png

Daha çok harflerle oynayarak tasarlıyorum fakat istediğiniz bir isim varsa deneyebilirim.

Spaydi yapabilir misin? Kolay gelsin.

"Crownguard" ismi için yapar mısınız? Kafanıza göre olsun ama yukarıdaki arkadaşınki gibi sapsade olmasın. İsmin anlamıyla alakalı da bir şey olmasın.
Sade olmasın diyorsunuz nasıl olsun peki. Detaylandırırsanız istediğinizi ona göre yapabilirim.

Spaydi yapabilir misin? Kolay gelsin.
Renk tercihiniz. İstediğiniz bir model vesaire var mı ?

Hocam ellerinize sağlık ancak PS yerine İllustrator kullanırsanız daha iyi olacaktır.
Ayrıca arkaplanı gri-beyaz degrade ile yapıp logoları üstüne gölgeli şekilde yerleştirir iseniz daha güzel durabilir.

Ufak bir tavsiye vermek isterim. Bu işten kısa sürede para kazanmak istersen Midjourney botunu kullanabilirsin. Zaten çoğu freelancer artık onun sayesinde logo tasarlıyor, birde mech diye logo yapabilirsin pratik için.

Hocam ellerinize sağlık ancak PS yerine İllustrator kullanırsanız daha iyi olacaktır.
Ayrıca arkaplanı gri-beyaz degrade ile yapıp logoları üstüne gölgeli şekilde yerleştirir iseniz daha güzel durabilir.
PS kullanmıyorum. Paint 3D ile tasarlıyorum. Şu anda hobi olarak yapıyorum sonra İllustrator'a geçebilirim belki. Tavsiye için teşekkürler.

"Lunar" yapar mısın?
Adsız.png

Geri
Yukarı