Ücretsiz bir şekilde istediğimiz ülkeden insanlarla konuşabildiğimiz uygulama önerisi

harikulade31

Femtopat
Daha fazla  
ücretsiz bir şekilde istediğimiz ülkeden insanlarla konuşabildiğimiz bir site ya da uygulama arıyorum. Var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord uygulamasından yapabilirsin. Arkadaşların, ailen veya herhangi birileriyle görüntülü ve yazılı konuşabilirsin. Eğer tanımadığın yeni yabancı insanlarla konuşmak istersen topluluk sunucularına katılıp insanlarla sohbet edebilirsin.

Slowly.

Akıcı konuşma uygulaması değil ama dünyanın her yerinden insanlarla "sanal mektup" göndererek konuşabiliyorsun. Mektuplar nereye gidiyorsa ona göre bir zaman koyuyor araya. Uygulama adı gibi yani.

Discord uygulamasından yapabilirsin. Arkadaşların, ailen veya herhangi birileriyle görüntülü ve yazılı konuşabilirsin. Eğer tanımadığın yeni yabancı insanlarla konuşmak istersen topluluk sunucularına katılıp insanlarla sohbet edebilirsin.
Sunucudan birini seçip ona yazarak diyorsun.

Slowly.

Akıcı konuşma uygulaması değil ama dünyanın her yerinden insanlarla "sanal mektup" göndererek konuşabiliyorsun. Mektuplar nereye gidiyorsa ona göre bir zaman koyuyor araya. Uygulama adı gibi yani.
Gideceği ülkeyi seçebiliyor muyuz?

App olarak scout'u öneririm. Tonlarca arkadaş düşürdüm ordan. Şiddetle tavsiye ediyorum fakat hala var mı bilmiyorum bir kontrol et istersen.
Scout değil ama Skout diye bir uygulama var o olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı