Ücretsiz bulut depolama servisi önerisi

Yer
North Memphis
Dostlar, Mega'yı bırakmaya karar verdim. 50GB ücretsiz diyordu 20GB'a düştü. Mail attım dönmediler. Sürekli paket yükselt mesajı alıyorum. Tresorit denen arkadaşı kullanmayı düşünüyorum. 14 günlük 1TB veriyormuş, 14 günde neler yapmam ki 🤫🤫. Bu arada 14 gün sonunda 1TB' kaça düşüyor? Aranızda kullanan varsa deneyimlerini aktarırsa iyi olur ayrıca daha iyisi varsa önerin lütfen.

Google Drive ücretsiz 15 GB alan veriyor ve çoklu hesaba da bir şey demiyor. Yalnız çoklu hesap açacaksan biraz ara vererek aç, öbür türlü telefon doğrulaması istiyor ve bir numarayı belli bir miktarda kullanabiliyorsun. Haftada 2-3 hesap açabilirsin.

O zaman para vereceksin. Ücretsiz olarak 15 GB'dan fazla alan veren güvenilir ve tanınmış bir bulut depolama servisi yok. Mega hesabını birkaç yıl önce açmış olsaydın o zamanlar direkt bonussuz 50 GB alan veriyorlardı onu kullanırdın.

O zaman para vereceksin. Ücretsiz olarak 15 GB'dan fazla alan veren güvenilir ve tanınmış bir bulut depolama servisi yok. Mega hesabını birkaç yıl önce açmış olsaydın o zamanlar direkt bonussuz 50 GB alan veriyorlardı onu kullanırdın.

50GB dı zzaten o şekilde kullanıyordum durduk yere 20 oldu.

Açıkçası böyle şeyleri fazla özellik bekleyip beleş bekleme, hakkınla para ver kullan.

Para olsa vereceğim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı