Ücretsiz Domain önerisi

-Hasan42-

Femtopat
Sa arkadaşlar, bugün Wix üzerinden bir site açtım ve bitirdim diyebilirim. Bu siteye domain bağlamak istiyorum ama o konulardan pek anlamıyorum. Wix üzerinden domain bağlamayı ve ücretsiz domain veya ucuz domainler varsa söyleyebilir mi teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
.tk gibi domainler alabilirsiniz, fakat sorun bu değil. Bildiğim kadarıyla Wix domain bağlamak için Aylık 10TL gibi bir ücret istiyor. Zamanında denemiştim.

TK gibi domainler alabilirsiniz, fakat sorun bu değil. Bildiğim kadarıyla Wix domain bağlamak için Aylık 10TL gibi bir ücret istiyor. Zamanında denemiştim.

Dostum tamamen ücret vermeden domainli bir site yapmak istiyorum, bunu nereden yapabilirim bu konularda bilgin varsa yardımcı olur musun lütfen

Bu gün kaç tane böyle konu açıldı? Ucuz etin yahnisi yavan olur. 50-60 TL'ye almanızı öneriyorum. onun dışında Freenom.com var.

Dostum tamamen ücret vermeden domainli bir site yapmak istiyorum, bunu nereden yapabilirim bu konularda bilgin varsa yardımcı olur musun lütfen
Bunun net bir cevap yok, freehosting siteleri var fakat bunlarda sitene reklam koyuyor. Yani birazda şöyle düşünmen lazım biri dünyanın rastgele bir yerinde senin sayfanı çalıştırmak için bir bilgisayarı açık bırakacak :) Yani durumu anlatabilmişimdir umarım. Fakat Wix yerine wordpressten vs. Yapmak isterseniz kendi wordpress sunucumda hostlayabilirim sıkıntı olmaz.

Al kardeşim sayfalarca konu açıldı bu konu hakkında araştırsan olmaz mı?
Ekran görüntüsü 2020-10-10 225407.png

Geri
Yukarı