Ücretsiz, düşük sistem isteyen oyun önerisi

Bilgisayarımda 5 tane crack oyun var dediğinize göre hesaplarımın ve bilgisayarımın uçması gerekiyor şu an, CPU kullanımı %5'ten yukarı çıkmıyor boşta.

Yani hocam burada konu dışı bu mevzuyu uzatmaya gerek yok forumda iyi karşılanmadığını biliyorsunuzdur zaten crack muhabbetinin kimse babasının hayrına oyun cracklemez iyi sosyaller ve ayrıca crackleme dediğim olay bir virüs zaten sonuç olarak bu da virüs var demek zaten.

Bilgisayarımda 5 tane crack oyun var dediğinize göre hesaplarımın ve bilgisayarımın uçması gerekiyor şu an, CPU kullanımı %5’ten yukarı çıkmıyor boşta.
Hocam içinde belki virüs yoktur ama yalan yok bende içimden 1-2 geçirdim crackli dosyaları. Sonra vazgeçtim. Vicdanım rahat etmiyor. Onun yerine para verip bir şeyler almak kadar rahatı yok. Maddi sıkıntınız varsa çok zor durumdaysanız belki saygı duyarım ama saatlerinizi verip eğlendiğiniz bir oyuna ve onu geliştirmek için uzun süre uğraş veren ekibine para vermemek beni rahatsız ediyor. Olay da burada noktalansın uzamasın, hala tavsiyelere açığım

Hocam içinde belki virüs yoktur ama yalan yok bende içimden 1-2 geçirdim crackli dosyaları. Sonra vazgeçtim. Vicdanım rahat etmiyor. Onun yerine para verip bir şeyler almak kadar rahatı yok. Maddi sıkıntınız varsa çok zor durumdaysanız belki saygı duyarım ama saatlerinizi verip eğlendiğiniz bir oyuna ve onu geliştirmek için uzun süre uğraş veren ekibine para vermemek beni rahatsız ediyor.
Hocam ben zaten genellikle piyasada olmayan oyunları crack indiririm, gidipte Starfield falan indirmem. Alabildiğim oyunu para ile alan birisiyim, size sadece her korsan oyunun virüslü olmadığını söyledim ama biraz uzadı :D

Ücretsiz diyor arkadaş başlıkta
Doğrudur görmemişim pardon. Yine de konuyu inceleyip düşük sistemli bir oyun oynamak isteyenler için mantıklı bir seçim olacaktır.

Denemedim dışarıdan biraz sıkıcı gözüktüğü için ama bir şans vereceğim sağ olun hocam.
Bir şans ver. Bir arkadaşınla oynarsan daha çok keyif alırsın.

Oyun yapımcısını saygısızlık + 1 tutam virüs.
Pek doğru değil zira oyunları crack yapan insanlar daha çok tanınmak için crack yaptığından dolayı içine virüs koymuyorlar. İnternetin ücra köşesinden indirmediğiniz sürece bir problem olmaz.

Bilgisayarımda 5 tane crack oyun var dediğinize göre hesaplarımın ve bilgisayarımın uçması gerekiyor şu an, CPU kullanımı %5'ten yukarı çıkmıyor boşta.

Bu düşünce durumu yanlış bence, elbette ki her crack zararlı yazılım olmak zorunda değil çoğu cracklerde bu yüzden setup içinde reklam indirmeler var ve böylece para kazanıyorlar. Ama zararlı yazılım sadece mining yapan ya da sistemi yoran işlemler yapan yazılımlar değil. Bir keylogger yersiniz bastığınız bütün tuşları adamlar görür şifreleriniz adamlara gider ya da en basitinden dosya rehine yöntemi ile sistemdeki dosyaların kilit yeme şansı da var bu yüzden aslında forumda da önerilmemesi gereken bir yöntem çünkü arkadaş sizin önerinizle yanlışlıkla virüslü bir dosya indirebilir.

Ayrıca tavsiyem crack olarak indirdiğiniz hiçbir dosyayı zorunlu olmadıkça yönetici olarak çalıştırmayın. Evin anahtarını hırsıza teslim etmek bu.

Geri
Yukarı