Ücretsiz, düşük sistem isteyen oyun önerisi

Hocam şimdi bir baktım da oyun troll oyun mu bir şans vermeye karar verdim. Sistem gereksiniminde bile 4090 with overclock yazıyor😁
Hocam oyun troll oyun sayılır aşırı zevk verdi bana. Kısaca özetlemek gerekirse sizin masaüstünüze erişimi oluyor. Klasörlerinizin arasında dosya falan saklanıyor onları buluyorsunuz oyunun bir kısmı sizin bilgisayarınız içinde ilerliyor. Konuşmaları falan asla atlamamanızı öneririm her konuşmada ayrı bir detay çıkıyor ortaya. İpucu olsun. Eğer oyundaki isminizi aşkım yaparsanız ana karakter size sürekli aşkım diye hitap eder. Bu sayede anime kızı bir sevgiliniz olabilir.

Hocam oyun troll oyun aşırı zevk verdi bana. Kısaca özetlemek gerekirse sizin masaüstünüze erişimi oluyor. Klasörlerinizin arasında dosya falan saklanıyor onları buluyorsunuz oyunun bir kısmı sizin bilgisayarınız içinde ilerliyor. İpucu olsun. Eğer oyundaki isminizi aşkım yaparsanız ana karakter size sürekli aşkım diye hitap eder. Bu sayede anime kızı bir sevgiliniz olabilir.
Tavsiye için sağ olun hocam deneyeceğim. Bu kadar yalnızlıktan sonra iyi gelir belki. Kesinlikle listeye aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı