Ücretsiz Estetik Ameliyatı

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim burnumda kemik var ve ben ameliyat olmak istiyorum. Herhangi bir sağlık sorunum yok burnum da fakat çok büyük ve çirkin gösteriyor. Gören Karadenizli misin diye soruyor. Bu durumdan rahatsız oluyorum ve estetik ameliyatı olmayı 1-2 yıldır istiyorum. Hatta daha uzun bir süredir. Fakat ücretleri pahalı diye biliyorum. Hangi şartlar da ücretsiz estetik ameliyatı olunuyor veya ücretsiz olmasa bile ne kadar bir ücret tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şu an da 3-4 bin civarı ameliyatlar yapılmakta. Daha geçen gün bir arkadaşım oldu ve 3.250 bin TL gibi bir miktar ödedi. Ücretsiz olabilir misin bilemiyorum. Dikkatli ol genel olarak çoğu yer 5-10 arası istiyor. Daha üst doktorlar tanınmışlar ise 15-20 arasında bile istiyorlar. Eğer hastane adresini istersen atabilirim. :)

Dostum şu an da 3-4 bin civarı ameliyatlar yapılmakta. Daha geçen gün bir arkadaşım oldu ve 3.250 bin TL gibi bir miktar ödedi. Ücretsiz olabilir misin bilemiyorum. Dikkatli ol genel olarak çoğu yer 5-10 arası istiyor. Daha üst doktorlar tanınmışlar ise 15-20 arasında bile istiyorlar. Eğer hastane adresini istersen atabilirim. :)

O kadar bir bütçem yok maalesef...

Bir arkadaşım burnunda ki eti aldırmak için ve burnunun genel görünümü değiştirmek için devlet hastanesin de plastik cerrahi de ücretsiz ameliyat oldu ve gayet başarılı bir operasyon geçirmiş görünüyor.

Bildiğim kadarıyla burnunda ki kemik veya et nefes almakta gerçekten zorluyorsa seni ücretsiz yapılıyor ancak senin de dediğin gibi öyle bir problemin yok. Yine de bence şansını dene.

Yalnız ameliyat olacağınız doktoru iyi araştırın. Memnuniyet oranına göre olun. Yoksa ücretsiz bile olsa pişman olmayın. Hastaneye giderek ücreti öğrenin bence. Ücretsiz olanlar vardır tabi ama belki hastane olarak değişebilir ücret konusu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı