Ücretsiz hosting firma önerisi

Umut Yuşa

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ücretsiz hosting veren firma önerir misiniz? Ben 00webhost firmasından açtım fakat aşırı yavaş ve site sürekli çöküyor, bildiğiniz çok yavaş olmayan ve hemen çökmeyecek hosting hizmeti veren firma var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hostinger var ama ücretsiz olduğu için bant genişliği sınırlaması var. Eğer birşeyler denemek için kullanacaksan host firması değil de localhost apache serverları kullanabilirsin. Site açmak gibi bir amacın var ise ücretsiz hizmet ile maalesef çok zor.

Hostinger var ama ücretsiz olduğu için bant genişliği sınırlaması var. Eğer birşeyler denemek için kullanacaksan host firması değil de localhost apache serverları kullanabilirsin. Site açmak gibi bir amacın var ise ücretsiz hizmet ile maalesef çok zor.
O artık ücretli olmuş. Eskiden bende onu kullanıyordum.

Hız konusunda nasıl yani dosyaları yüklediğimde 00webhost gibi çökmez dimi ?

InfinityFree'ye bakabilirsiniz ama CPU limitini aştığınız zaman hesabınız 24 saat askıya alınabiliyor. Ayrıca pek hızlı çalıştığını da söyleyemeyeceğim.

Ücretsiz hostinglerden hızlı çalışan ve %100 güvenli olanı bulmanız pek mümkün değil.

Hostinger var ama ücretsiz olduğu için bant genişliği sınırlaması var.
000webhost, Hostinger'e ait zaten.

InfinityFree'ye bakabilirsiniz ama CPU limitini aştığınız zaman hesabınız 24 saat askıya alınabiliyor. Ayrıca pek hızlı çalıştığını da söyleyemeyeceğim.

Ücretsiz hostinglerden hızlı çalışan ve %100 güvenli olanı bulmanız pek mümkün değil.

000webhost, Hostinger'e ait zaten.
Eski kalitesi kalmamış. Eskiden kullandığımda hem işlem gerçekleştirmek daha basitti hemde hızlıydı sitede çökme olmuyordu.

1590444568861.png

Denemen için hesabına para yüklüyor. Bütün Google Cloud ürünlerinden faydalanabiliyorsun

1590444763261.png

Hatta şöyle diyeyim aynı anda bir sürü hesap açarak işlerimi öyle yürütüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı