Ücretsiz indirilen Windows 10'un ürün anahtarını öğrenme

Daha fazla  
Ben 31 Aralık'a kadar ücretsiz olan Windows 10'dan aldım yani indirdim. ISO dosyasına çevirdim ve Technopat rehberinde olduğu gibi Rufus ile USB'ye yazdım. Technopat USB'den Windows 10 kurma rehberini izledim. Rehber de ürün anahtarı girme kısmı sürekli atlandı. Ben Windows 10'u kuracağım zaman ürün anahtarı etkinleştirme kısmı atlayacağım ancak sonra bir sıkıntı olur mu? Windows'u kullanabilir miyim? Benden sonra tekrar ürün anahtarı ister mi? Eğer isterse ben ürün anahtarını bilmiyorum ama Microsoft'un kendi sitesinden aldığım için orijinal bir ürün; ürün anahtarımı nereden öğrenebilirim?

Kısaca özetlemek gerekirse USB'ye yazmak için Microsoft'un sitesinden ücretsiz aldığım Windows 10'un ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

USB'den kurduktan sonra ürün anahtarını girmesem kullanabilir miyim? Technopat rehberinde ürün anahtarı girme kısımları sürekli atlanmıştı video boyunca. Daha sonra benden ürün anahtarı girmemi ister mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 10'u kuracağım zaman ürün anahtarı etkinleştirme kısmı atlayacağım ancak sonra bir sıkıntı olur mu?
Hayır, ürün anahtarını sonradan da girebilirsiniz. Bunun için ürün anahtarı satın almanız gerek.
Kısaca özetlemek gerekirse USB'ye yazmak için Microsoft'un sitesinden ücretsiz aldığım Windows 10'un ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim?
Para verip lisans satın almadıysanız ürün anahtarınız olmaz. Windows 10 sadece Windows 7 ve 8.1 sürümlerinden yükseltilirse ücretsiz olur. Halihazırda Windows 7 veya 8.1 lisansınız yoksa Windows 10 size ücretsiz değildir.
USB'den kurduktan sonra ürün anahtarını girmesem kullanabilir miyim?
Ancak kısıtlı bir süre kullanabilirsiniz.
Daha sonra benden ürün anahtarı girmemi ister mi?
Evet.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı