Ücretsiz kafa dağıtmalık oyun önerisi

Emprizm

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
250 gb SSD
Ekran kartı
İntel hd grapichs family 2020m
İşlemci
İntel
Arkadaşlar laptopum pek iyi bir laptop değil malesef yenisinide alacak param yok kafa dağıtmalık ücretsiz oyun arıyorum Elden Ring gibi bir oyun istiyorum kasmadan oynansa yeter gb önemli değil.

İşletim sistemim budur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-15 132226.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-15 132226.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran görüntüsü 2024-03-15 132303.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-15 132303.png
    11 KB · Görüntüleme: 16
The Suffering diye bir oyun var 2004 yılında çıkmış olan. FPS ve TPS bakış açısından oynanabilen bir aksiyon-korku oyunu. Normalde ücretli ama bu oyunun şöyle güzel bir olayı var: US Air Force (Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri) sponsorluğunda bu oyun bedava dağıtılmış/dağıtılıyor. Buradan erişebilirsiniz. Hatta beraberinde indirebileceğiniz yamalar da gözükmekte, bunları kurarak oyundaki sorunları çözebilirsiniz.

Sisteminize göre ve eğlenceli bir oyun olduğunu düşünüyorum, deneyebilirsiniz.

The suffering diye bir oyun var 2004 yılında çıkmış olan. FPS ve TPS bakış açısından oynanabilen bir aksiyon-korku oyunu. Normalde ücretli ama bu oyunun şöyle güzel bir olayı var: Us Air Force (Amerika birleşik devletleri hava kuvvetleri) sponsorluğunda bu oyun bedava dağıtılmış/dağıtılıyor. Buradan erişebilirsiniz. Hatta beraberinde indirebileceğiniz yamalar da gözükmekte, bunları kurarak oyundaki sorunları çözebilirsiniz.

Teşekkür ederim hemen bakıyorum.

The suffering diye bir oyun var 2004 yılında çıkmış olan. FPS ve TPS bakış açısından oynanabilen bir aksiyon-korku oyunu. Normalde ücretli ama bu oyunun şöyle güzel bir olayı var: Us Air Force (Amerika birleşik devletleri hava kuvvetleri) sponsorluğunda bu oyun bedava dağıtılmış/dağıtılıyor. Buradan erişebilirsiniz. Hatta beraberinde indirebileceğiniz yamalar da gözükmekte, bunları kurarak oyundaki sorunları çözebilirsiniz.

Hocam nereden indiriyoruz baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı