Ücretsiz logo tasarımı yapabilecek var mı?

Hocam iyi günler zahmet olmazsa bende bir istekte bulunucaktım:
Bana League Of Legendsteki Pyke fotoğrafını koyup Altınada Swag IV Yazabilirmisiniz acaba?

Seninkisi son olsun, bu kadar istek geldiğine göre güzel yapıyorum sanırım. Kulaklık alacağım para lazım bunu ticarete dökeceğim. 😁

@PhysicalDecline
Hocam sen bunu düşün istersen gideri var gibi :D

Ya aslında çok photoshop ile uğraşan birisi değilim. Pandeminin ilk zamanlarında vakit geçirmek için Youtube'den izleyerek öğrendim çat pat bir şeyler. Daha acemiyim ama müşteri memnuniyeti varsa iyiyim demektir. Ben bunu bir düşüneyim. Oyuncular için logo yapabilirim bence.

Ya aslında çok photoshop ile uğraşan birisi değilim. Pandeminin ilk zamanlarında vakit geçirmek için Youtube'den izleyerek öğrendim çat pat bir şeyler. Daha acemiyim ama müşteri memnuniyeti varsa iyiyim demektir. Ben bunu bir düşüneyim. Oyuncular için logo yapabilirim bence.
Bence de çok güzel yapıyorsunuz,
Pscs6 değil mi :D

Yarın yapacağım kusura bakmayın. İşim çıktı.
@Xanter07 Nasıl olmuş? Düzenlememi istediğin bir şey varsa söyle. İki dakikada düzeltirim.

dfsdf.jpg

Hocam bu resmin üstüne ZN yazıp Nike logosu koyarsanız güzel olur.
Eki Görüntüle 959547

Hocam bu resmin çözünürlüğü uymuyor, uydurmaya çalışınca da çok kalitesiz gözüküyor. Başka bir arka plan atar mısın? Mümkünse 1920x1080 olsun ama o da yoksa ona yakın çözünürlük olsun.
Hocam, ben cs go vs de oynadığınız için direkt default 500x500 boyutlarında yaptım, sade oldu

Hocam 2. görseldeki font nedir hoşuma gitti de?

Son düzenleme:
@Xanter07 Nasıl olmuş? Düzenlememi istediğin bir şey varsa söyle. İki dakikada düzeltirim.

Eki Görüntüle 959898

Hocam bu resmin çözünürlüğü uymuyor, uydurmaya çalışınca da çok kalitesiz gözüküyor. Başka bir arka plan atar mısın? Mümkünse 1920x1080 olsun ama o da yoksa ona yakın çözünürlük olsun.

Sen bunu ticarete dökmeyi düşün bak, güzel yapıyorsun :D

Eki Görüntüle 959898

Ellerine sağlık hocam mükemmel olmuş geç yazıyorum kusura bakma birtek Swag IV yazısını altın rengi yaparsan mükemmel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı