Ücretsiz NFT satma sitesi önerisi

0zymandias

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben hobi amaçlı pixel artlar yapıyorum ve güzel çizdiğimi düşünüyorum. Bunları paraya çevirmek istiyorum (cuzi fiyatlara). Ama çoğu site ücretli üyelik sistemi uyguluyor. Ben de hobi olarak yaptığım için bu ücreti ödemek istemiyorum. Bana kayıt olması ücretsiz bir nft satma sitesi önerebilir misiniz?

Mintable kullanabilirsin
Edit: Bildiğim kadarıyla -kulaktan dolma- satış yapana kadar senden ücret talep etmiyor

Kayıt olması ücretsiz siteler, satış yapmak için ücret talep ediyor. Her ikisinde de ücret talep etmeyen siteler de kalitesiz, dolandırıcı siteler. O sitelerin pazarları da epey dar zaten. Esas paraların döndüğü siteler, ücretli olanlar. İnanılmaz fiyata satılan birkaç NFT'den yola çıkarak benimkiler de birkaç yüz lira eder gibi bir düşünceyle bodoslama girdiğiniz bu işten, maddi ya da manevi bir kazancınız olamaz. Satılan NFT'ler, arkasında projesi olan, koleksiyon değeri bulunan NFT'ler. Sizler basit bir üyelik ücretinden bile kaçınıyorsanız bu piyasada pek iş yapamazsınız.

-Mıyım ayrı.
Kayıt olması ücretsiz siteler, satış yapmak için ücret talep ediyor. Her ikisinde de ücret talep etmeyen siteler de kalitesiz, dolandırıcı siteler. O sitelerin pazarları da epey dar zaten. Esas paraların döndüğü siteler ücretli olanlar. İnanılmaz fiyata satılan birkaç Nft'den yola çıkarak benimkiler de birkaç yüz lira eder gibi bir düşünceyle bodoslama girdiğiniz bu işten, maddi ya da manevi bir kazancınız olamaz. Satılan Nft'ler, arkasında projesi olan, koleksiyon değeri bulunan Nft'ler. Sizler basit bir üyelik ücretinden bile kaçınıyorsanız bu piyasada pek iş yapamazsınız.

Gerçekten bir gelir kaynağı olarak görmüyorum. Ben yaptığım pixel artları paylaşınca birkaç kişi bana öneride bulundu. O yüzden denemek istedim, yine de sağ ol.

Gerçekten bir gelir kaynağı olarak görmüyorum. Ben yaptığım pixel artları paylaşınca birkaç kişi bana öneride bulundu. O yüzden denemek istedim, yine de sağ ol.
Görseniz fena olmaz. Mütevazılığın hiç lüzumu yok. En çok hangi sitede trafik varsa onun üzerine araştırmalar yapın ve karşılayabileceğiniz bir üyelik ücreti talep ediyorsa eserlerinizi satışa koyun. Bu günlerde iyi sanat, gerçekçi olan olmuyor. Pixel Art'lar bile epey değerli görülebiliyor. Yeteneğinizin üzerine gidin.

Kayıt olması ücretsiz siteler, satış yapmak için ücret talep ediyor. Her ikisinde de ücret talep etmeyen siteler de kalitesiz, dolandırıcı siteler. O sitelerin pazarları da epey dar zaten. Esas paraların döndüğü siteler, ücretli olanlar. İnanılmaz fiyata satılan birkaç Nft'den yola çıkarak benimkiler de birkaç yüz lira eder gibi bir düşünceyle bodoslama girdiğiniz bu işten, maddi ya da manevi bir kazancınız olamaz. Satılan Nft'ler, arkasında projesi olan, koleksiyon değeri bulunan Nft'ler. Sizler basit bir üyelik ücretinden bile kaçınıyorsanız bu piyasada pek iş yapamazsınız.

Ben de çizim yapmayı ve nft olarak satmayı düşünüyorum ama Nft'yi daha detaylı nasıl araştırabilirim kaynak öneriniz var mıdır?

Geri
Yukarı