Ücretsiz online FPS oyunu önerisi

Ücretsiz fps oyunu oynamanızı önermem çünkü neredeyse bütün oyunlar p2w.
-Iron sight
-Warframe
-Black Squad
Tiriniti gibi siteler var orjinal hesap satın alıyorsun 30 TL yani korsandan her halükarda iyidir, 30 TL bu saydığım oyunlar için mükemmel fiyat yazıktır yani haa denemeden para vermek bende istemem ama bu oyunlar kendini kanıtlamış oyunlardır düşük sistemli online oyun tavsiyesi istiyorsan dostum google amcana online oyunlar listesi diye yaz tam senin sisteme göre tüm oyunlar. Düşük sistemine düşük oyunlar 2004'den itibaren listede.
Yani kısıtlı bir listen var yazılanların dışına çıkamazsın fazla zorlama diye dedim yanlış anlama.
2 gün sonra hesap uçup gitsin :).

Ücretsiz fps oyunu oynamanızı önermem çünkü neredeyse bütün oyunlar p2w.
-Iron sight
-Warframe
-Black Squad

2 gün sonra hesap uçup gitsin :).
black squadı bi ara oynuyordum oyunun p2w le uzaktan yakından alakası yok
Tiriniti gibi siteler var orjinal hesap satın alıyorsun 30 TL yani korsandan her halükarda iyidir, 30 TL bu saydığım oyunlar için mükemmel fiyat yazıktır yani haa denemeden para vermek bende istemem ama bu oyunlar kendini kanıtlamış oyunlardır düşük sistemli online oyun tavsiyesi istiyorsan dostum google amcana online oyunlar listesi diye yaz tam senin sisteme göre tüm oyunlar. Düşük sistemine düşük oyunlar 2004'den itibaren listede.
Yani kısıtlı bir listen var yazılanların dışına çıkamazsın fazla zorlama diye dedim yanlış anlama.
Aslında sistemim o kadar kötü değil ama battlefield gibi oyunları kaldırmıyor hele ki battlefield 5 i açmaz bile :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı