Ücretsiz Oyun Önerileri Steam veya Farklı Bir Platform

koXahar

Decapat
Merhaba arkadaşlar Steam veya farklı platformlar üzerinden ücretsiz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Adı şu an aklıma gelmese de geçen sene şans eseri gördüğüm ücretsiz bir oyunu saatlerce oynamıştım. Aklıma o geldi ben de sizden tavsiye almak istedim.

Not: Özel bir beklentim yok. Neverwinter gibi MMORPG'lerden tut her ne kadar fazla sevmesem de 2D oyunlara kadar her türlü önerinizi bekliyorum. Bazı oyunlar oyun içi satın almalara sahip olabiliyor P2W şeklinde de olabiliyor. Aslında orası çok önemli değil çünkü P2W olsa da en azından girip biraz oynarım amacım farklılık çeşitlilik olması.

Ek: Benim şahsi olarak önerebileceğim (MT2 KO gibi oyunları saymayarak) aklıma gelen oyun SMITE.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games her hafta bedava oyun dağıtıyor oradaki oyunlara bakabilirsiniz.

Henüz çıkmadı ancak çıkınca Destiny 2 New Light oynamanızı tavsiye ederim. 17 Eylül 2019'da Steam'de ücretsiz olarak yayınlanacak.

Teşekkürler

Brawlhalla, Dota2, TF2
Nedense ücretsizler aklıma gelmedi şuan.
Epic Gamesde Dauntless diye bir oyun var. Monster Hunter World benzeri 4 kişi yaratık kestiğimiz bir oyun. Tavsiye ederim.

Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı