Ücretsiz Oyun Tavsiyesi

muharrem.rasit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Açık Öğretim Lisesi Öğrencisi
Herkese iyi sosyaller arkadaşlar. Başına oturduğum zaman beni sürükleyecek kendine bağlayacak ücretsiz online free to play tarzı oyun önerir misiniz ?
Daha önce oynadığım oyunlar: Warface, Neverwinter, Silkroad, Point Blank, Wot, Wow

Son düzenleyen: Moderatör:
Warface ve WoT gayet güzel oyunlar. Warface neredeyse her özel günde etkinlik yapıyor. Kurban bayramında GTX 960, yılbaşında da GTX 1060 vermişlerdi. WoT oynarken de ilk başladığın zamanlarda alışma problemi yaşayabilirsin. Oyunun mekanikleri ciddi anlamda zorlayabiliyor. Detaylı bilgiler oyunun forumunda var oradan da araştırabilirsin. Bir de başlarken yeni başlayanlar için özel kodlardan kullanırsan daha güzel bir başlangıç yaparsın. Forum : Forum

Armored Warfare oynadın mı?

Şahsen Armored Warfare'ın güzel bir oyun olduğunu pek düşünmüyorum.

World Of Tanks'ta deneyim ve para sıkıntısı çok yaşanıyor. Sırf bu yüzden oyunu 5 kez bırakıp tekrar başladım. @muharrem.rasit eğer Wot başlayacaksan test serverında oyuna ilk önce bir alış derim. Ayrıca Ohzman adlı bir yayıncı var. Bu oyunu profesyonel olarak oynayan nadir Türklerden biri. İzleyerek oyun tarzını geliştirebilirsin.

Herbirinize teşekkür ederim. Wot'a başladım fakat dediğiniz gibi çok zorlayıcı bir oyun mekaniği var alışamadım ve sildim. Daha çok warface tarzı bir oyun olursa süper olur. Warface'de oyuncu sıkıntısı ve maalesef bir çok oyuncu hileli :(

Herbirinize teşekkür ederim. Wot'a başladım fakat dediğiniz gibi çok zorlayıcı bir oyun mekaniği var alışamadım ve sildim. Daha çok warface tarzı bir oyun olursa süper olur. Warface'de oyuncu sıkıntısı ve maalesef bir çok oyuncu hileli :(

İstersen WOT'ta veya Warface'te yardımcı olabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı