Ücretsiz oyun tavsiyesi

Biz arkadaşlarla Paladinse başladık.CS GO,LoL biraz da TF2 harmanlanmış paladins olmuş.Steamde ücretsiz
Paladinsi indirdim fakat şmyle bir sorun var, oyunda damage indicator yok minimap yok. Biyerden hasar alıyorum ölüyorum ama nereden hasar yediğimi göremiyorum belki ayarı vardır bilemiyorum ama damage indicator olmaması can sıktı

biraz da TF2 harmanlanmış paladins olmuş.
Yanlız... Steam'e göre Paladins 2018, Team Fortress 2 2007'de çıktı.
1584173024937.png

1584173002961.png

Dosya Ekleri

• 1584172554738.png
    1584172554738.png
    147,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 1584172619855.png
    1584172619855.png
    181,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
İtemlerde level olayı v.s olmasa iyi oyun fakat klasik türk yapımcıları p2w
Warframe P2W değildir, oyundaki platinium birimi kolaylıkla kasılabilmekte relicler kırılarak içinden prime itemlar düşmekte o karakterlerin parçaları bosslardan düşmekte prime karakterlerde reliclerden düşmekte, bir daha şu oyuna birisi p2w demesin yeter, her hangi bir şey bilmeden yorum yapıyosun araştır öyle yap valla senin gibilere kitleniyorum haberin olsun, gram para yatırmadım bir sürü prime silah ve karakterlerim var platiniuma ihtiyacım olmadığı için kasmıyorum MR17'yim oyunda para yatıranlardan çok daha fazla eşyam var senin gibiler sadece böyle yükleyip girip sonra "aaaaa oyun bana 50 platinium verdi orda platinium paralı yazıyo p2w bu" diyip bok atarlar hiçbir şey bildiğiniz YOK. O reliclerden düşen eşyaları prime junk veya silah seti ya da karakter seti olarak kolayca satıp platiniumu rahatlıkla kırabilirsin, Riven dediğimiz modları alıp Kuva kasıp doğru dürüst bir Riven oluşturup satabilirsin aklını çalıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı