Ücretsiz P2W olmayan oyun tavsiyesi

Selamunaleyküm öncelikle P2W olmayan oyun arıyorum. Zula, Wolfteam gibi olmasın FPS olabilir. Valorant var ama her oyundan 1'ine coluk çocuk geliyor, küfür falan ediyorlar dayanımıyorum bende ediyorum sinir hastası olacağım sonunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamunaleyküm öncelikle P2W olmayan oyun arıyorum. Zula, Wolfteam gibi olmasın FPS olabilir. Valorant var ama her oyundan 1'ine coluk çocuk geliyor, küfür falan ediyorlar dayanımıyorum bende ediyorum sinir hastası olacağım sonunda.
Türkiyede P2W olmayan ve ücretsiz her oyunda çoluk çocukla karşılaşmanız gayet normal. Çünkü genel olarak paraları oyunlara yetmiyor veya aileleri para vermiyor. Sonra bedava olan oyunlara gelip belkide daha hayatında ilk defa konuşmasına rağmen küfür ediyorlar. Çoluk çocuk istemiyorsanız biraz para vermeniz gerekir.

LoL, CS:GO, Minecraft, postal 2 (bedava değil ama indirimde 1 TL'ye düşüyor 4 gün sonra indirim var) son olarak Black Squad.

Farklı bir deneyim istiyorsan kesinlikle Rocket League öneririm. FPS değil tabii ama P2W olmayan nadir oyunlardan. Kitlesi de genellikle Avrupa'lı insanlar.

Denemeyi düşünüyorum.
LoL, CS:GO, Minecraft, postal 2 (bedava değil ama indirimde 1 TL'ye düşüyor 4 gün sonra indirim var) son olarak Black Squad.
Steam Sonbahar İndirimleri Sanırım 4 Gün Sonra Postal 2 Yi Belki Alabilirim Beğenirsem.

Geri
Yukarı