Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

Hocam küçük bir sorun çıktı nasıl halledeceğim yardımcı olur musunuz? Attığınız resmi YouTube kanal resmine ekleyecektim fakat şöyle bir uyarı çıkıyor: Eki Görüntüle 673450
Resmi 2048'e 1152 olarak kaydetsem sorunum düzelir mi?
Youtube kapak fotoğrafı bu konuda yapmıyorum o yüzden boyutları ona göre değil fakat sizin için koyabileceğiniz hale getirdim. Diğer arkadaşlar Youtube kapak fotoğrafı istemezse sevinirim.
technopat-youtube.png

Youtube kapak fotoğrafı bu konuda yapmıyorum o yüzden boyutları ona göre değil fakat sizin için koyabileceğiniz hale getirdim. Diğer arkadaşlar Youtube kapak fotoğrafı istemezse sevinirim.
Eki Görüntüle 673475
Dün istenilenler ne zaman geliyor? Akşama doğru mu?

Madem mesaj attım yapılmış olanları da teslim edeyim.

Archena yazsın ve Warband veya Bannerlord temalı olsun hocam. Teşekkür ederim şimdiden.
Kapak fotoğrafınız:
5.png

@64502 arka plan düz renk de olabilir şu anki profilim gibi. Sadece "Berhan" yazmanız yeterli.
Şimdiden teşekkür ediyorum. :)
Kapak fotoğrafınız:
6.png

"daimyoi" yazılı, teması da Valorant ve Omen adlı Valorant karakteri olan bir kapak fotoğrafı tasarlayabilir misiniz?
Kapak fotoğrafınız:
7.png

Dün istenilenler ne zaman geliyor? Akşama doğru mu?
Toplu atmak istiyorum ki konu öne çıkıp daha fazla istek birikmesin diğerleri yapılmadan. Akşam toplu bir teslim gerçekleştireceğim.

Karanlık Temalı oyun ile alakalı olmayan bir arka plan alabilir miyiz? İsim olarak HolxY LaBraus

Yeni isteyecek arkadaşlar birkaç gün sonra istesin, sırada 5 sayfa istek var.

Yazı olarak ''Xscape'' yazan, Micheal Jackson temalı bir şey yaparsanız çok mutlu olurum.
Kapak fotoğrafınız:
8.png

Bana şu arkadaşın bulunduğu üstünde yeşille lord yazan bir fotoğraf atar yapar mısınız?

Eki Görüntüle 672962
Kapak fotoğrafınız:
9.png

HappySher yazan, The Witcher ve The Last of Us temalı bir kapak fotoğrafı yaparsanız çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
Kapak fotoğrafınız:
10.png

ErenAKKOC yazılı, CoD temalı bir şey rica edebilir miyim? Zahmet olmasın lütfen.
Kapak fotoğrafınız:
11.png

Arkaplanın sizin attığınız tasarım gibi sade olmasını isterim. Yiğit olacak yazısını şimdiden teşekkür ederim hocam. Ne zaman atacağınız önemli değil beklerim :)
Kapak fotoğrafınız:
12.png

RqzenQ yazan, Detroit: Become Human temalı fotoğraf yapabilir misiniz? @Steve Rogers istiyor fakat cezası varmış, yazamıyor.
Kapak fotoğrafınız:
13.png

Byzec yazılı, COD warzone temalı yapabilirmisin? Teşekkürler.
Kapak fotoğrafınız:
14.png

Yazı olarak KemalY yazan, tema olarak Queen grubu temalı bir kapak fotoğrafı rica etsem?
Kapak fotoğrafınız:
15.png

Eki Görüntüle 672987
Şu fotoğrafı blurlayıp önüne "Sirac" yazar mısınız? Rumuz kullanmayı reddediyorum :D. Çok alakasız olacak ismimle ama olsun.
Kapak fotoğrafınız:
16.png

Oyun olabilir aslında. Ama referanslardaki gibi "Efkarlı" sözler vs. olmasa güzel olur. SupraSonic yazabilir ama keskin-sportif hatlar ile. Oyun olarak çok kararsızım koymasan da olur aslında.
Düşündümde Oyun olarak Watch Dogs yapabilirsen mutlu olurum. İlk oyun ama. Mesela Detroit:Become Human'lı olan çok güzel onun gibi ama biraz daha değişik.

Yeni konular

Geri
Yukarı