Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

Jurvet adlı Valorant raze veya cypher tasarlayabilir misin?

@64502 hocam sizi de baya yorduk ama, kampanya hala devam ediyorsa arkasında güzel bir manzara olan (şehir, doğa fark etmez), üzerinde de yazı olarak "Akın" yazan (yazı tipi de size kalmış), güzel duracak bir kapak fotoğrafı yapabilirseniz çok sevinirim 😁

Kendiniz için hayır. Arkadaşınız için 1 tane daha isteyebilirsiniz.

Kardeşim için katil temalı bir şey yapabilir misin? İsmi Yusuf Kaan kafana göre bir şey olsun ben kendim için isteğimi yazmıştım, oda görmüş istiyor :D.

Sizi yormak istemem ancak ben de küçük bir istekte bulunabilir miyim? Hangisi sizi daha az uğraştıracaksa onu rica etmek isterim.
1- Hafif turuncu/sarı ve çokça yeşil rengini içeren mistik bir orman görselinin üstüne küçük harflarle little horse yazabilir.
2- Ya da One Punch Man'den Tatsumaki ile alakalı, hafif soft yeşil ağırlıklı ve üstünde yine küçük harflerle little horse yazan bir kapak fotoğrafı olabilir.
Dediğim gibi, meşgulseniz uğraşmanıza hiç gerek yok. 🙂

Hocam üzerinde BerxY yazan, AC Origins temalı bir şekilde yapabilir misiniz? Vakti hiç önemli değil zamanınız olunca yaparsınız.🙂

100. kapak fotoğrafında projemiz sonlanacak arkadaşlar. Bu 38.
Dengesiz Kokarca yazılı Kokarca hakkında bir resim.
38.png

Hocam bana da Instagram temalı yilmazedit.x yazılı arka plan yapar mısınız?

Şuan kaç adet yapım hakkı kaldı? Eğer hala yer varsa herhangi bir yazı olmadan sadece
Alien - Prometheus tabanlı bir arka plan rica edecektim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı