Ücretsiz ve gerçek zamanlı koruma sağlayan antivirüs programı var mı?

Kardeşim oyun oynamak için farklı farklı sitelere giriyor o yüzden Antivirüs programı indirsem mi diye düşünüyorum bulabilirsem.

Windows 10 kullanıyorsan onun kendi içindeki antivirüs gayet işini görür zararlı yazılım indirmeye çalıştığında otomatik olarak engelliyor. Kardeşin eğer kendi eliyle izin vermezse bir sorun olmayacaktır.

Windows 10 kullanıyorsan onun kendi içindeki antivirüs gayet işini görür zararlı yazılım indirmeye çalıştığında otomatik olarak engelliyor. Kardeşin eğer kendi eliyle izin vermezse bir sorun olmayacaktır.

Ama ek yazılım gerek olabiliyor dediğinde haklısın ama Defender her zaman o kadar iyi değil.

Gerçek zamanlı koruma sağlıyor ESET.

Avira'da sağlıyor.

İzin verilen şeyleri nasıl göreceğim hocam aslında kardeşim daha 6 yaşında izin vereceğini sanmıyorum ama belki yanlışlıkla falan basmış olabilir diye kontrol etmek istiyorum.

Ama ek yazılım gerek olabiliyor dediğinde haklısın ama Defender her zaman o kadar iyi değil.

Avira'da sağlıyor.

Gerçek zamanlı koruma sağlıyor ESET, yabancı bir siteye girdim o siteyi engelliyor, virüslü dosya indirdim siliyor.

Avira'da güvenli ödeme de var ödemeler daha güvenli :D
Avira'da güvenli ödeme de var ödemeler daha güvenli :D

Avira 1. liye girmişti ama senin kararın.

İzin verilen şeyleri nasıl göreceğim hocam aslında kardeşim daha 6 yaşında izin vereceğini sanmıyorum ama belki yanlışlıkla falan basmış olabilir diye kontrol etmek istiyorum.

O zaman 6 yaşında ise yapması biraz zor çünkü birkaç sekme açarak zararlı yazılımı açabilir. Sadece internetten oynuyorsa reklamlar için AdBlock yükleyebilirsiniz böylelikle reklamlara tıklayarak farklı sekmelere giremez.

Geri
Yukarı