Ücretsiz ve Güvenli VPN Önerisi

Modeste

Kilopat
Rockstar games Launcher giriş yaptığımda offline hatası veriyor. Bunun çözümü olarak VPN kullanıp giriş yapıyorum. Sonrasında giriş sağlanıyor ama şu ana kadar giriş yaptığım bütün VPN'ler ücretli. Bildiğiniz ücretsiz ve güvenilir VPN var mı?

1586343373771.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlerde acayip tecrübeliyimdir. Çok VPN sever bir insanımdır. Hotspot Shield kullanmanı tavsiye ederim.

Rockstar games Launcher giriş yaptığımda offline hatası veriyor. Bunun çözümü olarak VPN kullanıp giriş yapıyorum. Sonrasında giriş sağlanıyor ama şu ana kadar giriş yaptığım bütün VPN'ler ücretli. Bildiğiniz ücretsiz ve güvenilir VPN var mı?

Eki Görüntüle 530603
Rockstar klasörü içerisinde veya oyunun klasörü içerisinde commonreddist gibi isimle bir tane dosya olması lazım. Orada -SfcOnline gibi bir şey yazması lazım. Aynı sorunu ben de yaşadığımda orası Offline yazıyordu. Akşam bu konuda beni haberdar edin, kontrol edeyim tam olarak yerini. O yazıyı Online olarak değiştirince sorun çözülmüştü.

Rockstar klasörü içerisinde veya oyunun klasörü içerisinde commonreddist gibi isimle bir tane dosya olması lazım. Orada -sfconline gibi bir şey yazması lazım. Aynı sorunu ben de yaşadığımda orası offline yazıyordu. Akşam bu konuda beni haberdar edin, kontrol edeyim tam olarak yerini. O yazıyı Online olarak değiştirince sorun çözülmüştü.

Cidden şu konuda yardımınız dokunursa çok iyi olur dediğiniz yöntemi şimdi bir deneyip haber veririm.

Cidden şu konuda yardımınız dokunursa çok iyi olur dediğiniz yöntemi şimdi bir deneyip haber veririm.
Sorunu GTA'da mı yaşıyorsunuz?

Dosya şurada;

Steamapps -> Common -> "Oyun Klasörü" -> "commandline"

Bu klasörü metin belgesinde açın. İçinde " -scOnlineOnly" yazması lazım.

Geri
Yukarı