Ücretsiz veya uygun fiyatlı Drive servisi önerisi

Nieagerams

Kilopat
Daha fazla  
Telefondaki videoları ve bazı diğer kayıtları saklamak için bir Drive serivisi arıyorum. 1 TB falan olmayacak 50 GB olsa yeterli şu anlık. Ücretsiz ve hız sınırı olmasa iyi olur ama uygun fiyatlı kalıcı olarak yer açabileceğim bir servis varsa onu da önerebilirsiniz. Farklı mailler açarak Google'ın 20 GB Drive servisini kullansam nasıl olur? Bir dezavantajı olur mu?

Google Drive 100GB olan paketi yıllık olarak alabilirsiniz. Yıllık fiyatı 58₺ ve bence ucuz. Satın aldıktan sonra telefonunuza Google Ödüller uygulamasını indirin. Arada bir anket geliyor genelde 1 veya 2 soru oluyor. Her anket başı ortalama 20 kuruş ile 40 kuruş para veriyor. Bu parayı Google Play kredisi olarak veriyor. Google Drive yıllık aboneliğiniz bittiğinde anketten kazandığınız ile yenilersiniz.

Normal Google Drive değil mi dediginiz? Farklı bir şey mi yoksa?
Google Drive 100GB olan paketi yıllık olarak alabilirsiniz. Yıllık fiyatı 58₺ ve bence ucuz. Satın aldıktan sonra telefonunuza Google Ödüller uygulamasını indirin. Arada bir anket geliyor genelde 1 veya 2 soru oluyor. Her anket başı ortalama 20 kuruş ile 40 kuruş para veriyor. Bu parayı Google Play kredisi olarak veriyor. Google Drive yıllık aboneliğiniz bittiğinde anketten kazandığınız ile yenilersiniz.
Anketle falan uğraşmam herhalde hocam. Yıllık olarak alınabilir mantıklı ama gerek var mı bilmiyorum çünkü çok fazla dosya yuklemeyecegim.

Şöyle bir şey mümkün mü? Hesap başına 15 GB veriyor ya 3-4 tane mail açsam hepsine ayrı ayrı yükleyebilir miyim? Ücretsiz hesapta hız limiti var mı?

Şöyle bir şey mümkün mü? Hesap başına 15 GB veriyor ya 3-4 tane mail açsam hepsine ayrı ayrı yükleyebilir miyim? Ücretsiz hesapta hız limiti var mı?
Aradığınız bir şeyi daha sonra lazım olduğunda nasıl bulmayı planlıyorsunuz? Siz bilirsiniz ama 4 tane mail adresi içinde dört dönüp durmaktansa 58 lira bugün dandik bir yerde et dürüm parası.

Aradığınız bir şeyi daha sonra lazım olduğunda nasıl bulmayı planlıyorsunuz? Siz bilirsiniz ama 4 tane mail adresi içinde dört dönüp durmaktansa 58 lira bugün dandik bir yerde et dürüm parası.
Fiyat makul itirazım yok ama şu anlık ihtiyacım yok gibi. İleride işler büyürse tek hesaba geçiririm sorun olmaz diye düşünüyorum.

Ücretsiz depolama servisleri genellikle 1, 5 ya da en fazla 10 GB'a kadar depolama verir. 50GB alan veren bir servis var mı bilmiyorum.

Filen servisini öneririm. Almanya merkezli ve açık kaynaklı bir uygulama. İlk kayıtta 10 GB veriyor ancak arkadaşlarınıza davet linki gönderirseniz 30 GB'a kadar depolama alanı verir.

Yalnız ücretsiz hesapları 3 ay boyunca aktif olmazsa siliyorlarmış. Bunun için arada sırada oturum açmanız gerekir.

Bunun dışında pCloud adlı bir uygulama daha var. İlk kayıtta 10GB veriyor. İsviçre merkezli güvenli bir uygulama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı