Ücretsiz Video Edit Programı Önerisi

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar araç video edit yapıyorum ama CapCut yetmiyor. Bana daha iyi program lazım. Ne önerirsiniz? Bedava lazım param yok. :D

Örnek Videom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Clipchamp kullanmıştım eğlence amaçlı, memnun kaldım.

Arkadaşlar araç video edit yapıyorum ama CapCut yetmiyor. Bana daha iyi program lazım. Ne önerirsiniz? Bedava lazım param yok. :D

Örnek Videom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sistemin kaldırıyor, After effects yükleyebilirsiniz, after effects daha profosyonelce, mobil ise alight motion öneririm.

Sistemin kaldırıyor, After effects yükleyebilirsiniz, after effects daha profosyonelce, mobil ise alight motion öneririm.

After Effects yüklemek istedim ama paralı hocam.

Hatta discordan size yazdım cevap vermediniz.

After Effects yüklemek istedim ama paralı hocam.

Hatta discordan size yazdım cevap vermediniz.
Bu devir de beleşe maalesef pek bir şey yok, profosyönelce yapmak istiyorsanız, Alight motion var, bazı effectleri paralı fakat gideri var. Ben profsyönel istemem basit acemi yapmak istiyorum dersen, vn, vsco gibi uygulamalar var.

Örnek videom:

CapCut yetmediyse diğer programlarda daha iyi hazır efekt vs bulmak zor, After Effects veya Premiere Pro kullanmalısınız.

Clipchamp (capcut yetmiyorsa bu zaten yetmez)
Blender (video editör'ü var)
Kdenlive (genelde bunu seviyorlar)
Shotcut (bunu da beğeniyorlardı)
Olive
Openshot
Pitivi (sadece linux'da var.)
Windows Movie Maker (çok eskide kaldı ama küçük çalışmalarda hala iş görüyor.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı