Ücretsiz Windows 10 hala var mı?

Makaleler
1
Yer
/
Eskiden Dreamspark vardı, sonradan imagine oldu sanırım. Şimdi de azure devtools var. Okulun verdiği mail adresiyle üye olmuştum. En geç 1 sene evveline kadar Windows 10 Key'leri vardı sistemde ancak artık hiçbiri kalmamış. Bunun gibi ücretsiz Key alabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden dreamspark vardı, sonradan imagine oldu sanırım. Şimdi de azure devtools var. Okulun verdiği mail adresiyle üye olmuştum. En geç 1 sene evveline kadar Windows 10 Key'leri vardı sistemde ancak artık hiçbiri kalmamış. Bunun gibi ücretsiz Key alabileceğim bir yer var mı?

Var hem de hiçbir bilgin silinmiyor.

linkhttps://www.sanalkasif.com/mobil-programlama-icin-hangi-dili-secmelisiniz/

Oradaki 'hemen güncelleştirin' yazısına tıkla.

Yok kardeşim. 1 yıl ücretsiz dağıttılar; şimdi ise ücretli. İnternetten 5-10 TL'ye key alabilirsin. %100 güvenceli, ömür boyu garanti.

Var bak buradan.

link:Windows 10'u İndirin

O site zaten Microsoft'un güvenilir. O siteye girince hemen güncelleştirin yazıyor oraya tıkla ve uygulamayı çalıştır.
Bundan bahsetmiyorum. Ücretsiz key dağıtıyordu.
Yok kardeşim. 1 yıl ücretsiz dağıttılar; şimdi ise ücretli. İnternetten 5-10 TL'ye key alabilirsin. %100 güvenceli, ömür boyu garanti.
Kullandım internet aldığım bir keyi. Güncelleştirme yaparken “Bazı güncelleştirmeler kurumunuz tarafından kısıtlandı” diye bir uyarı verdi Windows Update’de. Şüphelendirdi beni.

Geri
Yukarı