UEFA Avrupa ligi kurası çekildi!

Yer
Malatya
Saat 14:00'da İstanbul'da çekilen kurada gruplar belli oldu. Temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Trabzonspor, sırasıyla Grup B ve Grup H'deki rakiplerle eşleşti.

1661514330658.png

1661514308319.png

Gruplar hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir?

Not: UEFA Avrupa konferans Ligi'nin kura çekimi 15:30'da gerçekleşecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trabzonspor Monaco'dan, Fenerbahçe de Rennes'ten yana sıkıntı yaşarsa yaşar. İki takımdan da en kötü ikincilik bekliyorum. Beceremezsek mümkünse avrupa görmeyelim artık.

Grup A: Arsenal, PSV
Grup B: Kiev, Fenerbahçe
Grup C: Roma, Betis
Grup D: Braga, Malmö
Grup E: Sociedad, Sheriff
Grup F: Lazio, Feyenoord
Grup G: Olympıacos, Qarabag
Grup H: Monaco, Trabzonspor
Benim tahminlerim böyle.

Temsilcilerimiz için çok rahat gruplar geldi. Rennes için Fenerbahçe'nin o kadar zorlanacağını düşünmüyorum, imkansız değil. Lakin Trabzonspor Monaco'nun olduğu gruptan ikinci çıkar.

Temsilcilerimiz için çok rahat gruplar geldi. Rennes için Fenerbahçe'nin o kadar zorlanacağını düşünmüyorum, imkansız değil. Lakin Trabzonspor Monaco'nun olduğu gruptan ikinci çıkar.
Genel olarak gruplar 2 major 2 minör olarak dağılmış umarım temsilcilerimiz çıkarda ülke puanı rahat eder biraz. Fener Trabzon finali izlemek 😍 imkansız ama.

Trabzonun kurası nispeten daha kolay Kiev Fenerbahçe yi rennes ile beraber zorlar ama bence Fenerbahçe 1. Trabzonspor 2. Olarak çıkar Trabzonspor’un çok fazla ilerleyebileceğini düşünmüyorum

Trabzonspor Monaco'dan, Fenerbahçe de Rennes'ten yana sıkıntı yaşarsa yaşar. İki takımdan da en kötü ikincilik bekliyorum. Beceremezsek mümkünse Avrupa görmeyelim artık.

Trabzon Monaco engelini aştı ama halen 1-2'ye girmesi zor bence, Fenerbahçe perşembe günü Rennes i yenmesi durumunda lider zaten.

Grup a: Arsenal, psv.
Grup b: Kiev, Fenerbahçe.
Grup C: Roma, betis.
Grup D: Braga, malmö.
Grup e: Sociedad, sheriff.
Grup F: Lazio, feyenoord.
Grup g: Olympıacos, qarabag.
Grup h: Monaco, Trabzonspor.
Benim tahminlerim böyle.

Kiev sonuncu bitirecek gibi duruyor.

Geri
Yukarı