UEFA Super Cup Chelsea'nin!

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Dün akşam oynanan Chelsea - Villareal finalinde kazanan Chelsea oldu. 27. dakikada Hakim Ziyech ile Chelsea öne geçti. Villareal, 73. dakikada Gerard Moreno'nun golüyle beraberliği yakaladı. Eşitlik bozulmayınca 2 uzatma devresi oynandı. Yine eşitlik bozulmadı, iş penaltılara kaldı. 118. dakikada Tuchel, penaltılar için kaleci değiştirdi. Mendy yerine Kepa'yı oyuna aldı. Penaltılarda kazanan taraf Chelsea oldu. Böylelikle Chelsea, tarihinde 2. defa kupayı müzesine götürdü. Düşünceleriniz neler? Bence kupayı Chelsea hak etmişti fakat Villareal de güzel bir mücadele ortaya koydu.

Gerard Moreno inanılmaz kaliteli bir adam. Manchester City bile Chelsea defansını bu kadar zorlamamıştı Şampiyonlar Ligi finalinde.

Chelsea'nin, Manchester United'ın eski günlerine dönmesini isterim hep. Hatta mümkünse hemen altlarında da Arsenal olsun. 😅 Manchester City'i hiç sevemiyorum. Arap kulüpleri hep itici geliyor bana.

Gerard Moreno inanılmaz kaliteli bir adam. Manchester City bile Chelsea defansını bu kadar zorlamamıştı Şampiyonlar Ligi finalinde.

Chelsea'nin, Manchester United'ın eski günlerine dönmesini isterim hep. Hatta mümkünse hemen altlarında da Arsenal olsun. 😅 Manchester City'i hiç sevemiyorum. Arap kulüpleri hep itici geliyor bana.

Chelsea, Lukaku transferini da yaparsa şampiyonluğa büyük bir aday bence bu sezon. Ben de Manchester City'i sevmiyorum.

Tuchel hocaya ne desek az. Lampard'ın bıraktığı o takımdan çok daha kompakt bir takıma dönüşerek kupaları toplamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı