2022 World Cup Tahminleri

Leca

Decapat
Brezilya Arjantin finali olur diyorum. İngiltere belki finalde bu iki takım arasından birisini de alabilir. Sizin tahminleriniz ne?

Hocam bende aynı görüşteyim CR7 tayfa Portekiz final desede Portekiz çeyrek finalde elenir. Şimdi Brezilya sakatlık yaşamazsa şampiyon bile olabilir. Ama Arjantin'li futbolcular çok hırslı. Eğer messi sakatlanırsa Arjantin son 16 ya da çeyrek finalde elenir. Dünya kupasında bizi büyük üzüleceğimiz bir sakatlık bekliyor bence. Sürpriz bir takım görebiliriz. Şampiyon sakatlık olmazsa Arjantin.

Portekiz'in ve Brezilya'nın kadrosu güzel Arjantin'in o kadar iyi değil. Bence yarı final
Brezilya- Fransa ///// Portekiz-Almanya olur finale Brezilya Portekiz çıkar diye düşünüyorum.

Brezilya Arjantin finali olur diyorum. İngiltere belki finalde bu iki takım arasından birisini de alabilir. Sizin tahminleriniz ne?

Vallaha daha bugün öğle arası maçı izledik Arjantin-Suudi Arabistan 2-1 arabistan aldı. Arjantin aslında gol attı ama ofsayta düştüler. Hemde çoğu kez, messi bayağı hata yaptı çoğu atak ofsaytta duruyor bariz şekilde. Tahmin olarak ben Brezilya-Almanya final diyorum.

Geri
Yukarı