"UEFI Boot: Hayır" Sorunu

Furkan Büyük

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar UEFI bu bilgisayara yüklenmez mi?
Adsız8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
AIDA 64 programında vardı sanırım böyle bir bilgi ekranı.

Hocam sanırım senin bilgisayarın destekliyor ama sen açmamışsın. Ya da destekliyor fakat sen UEFI olarak kurmamışsın Windows'u.
kardeşim ilk olarak direk UFEI flah hazırladım bootda UFEİ çıktı ama girdiğimde Windows logosu çıkıyor hp logosu değil arıca kurduktan sonra 1 dk açılıyor gpt mst denedim disk değiştirdim ama 1dk açılıyor pc

Anakart markası ve modeli yazar mısın bir de mevcut BIOS sürümü?
kardeş bios sürümü son sürüm şuan hp verdiği anakarta olarak Foxconn , H-CUPERTINO2-H61-uA TX (Cupertino2)

kardeşim ilk olarak direk UFEI flah hazırladım bootda UFEİ çıktı ama girdiğimde Windows logosu çıkıyor hp logosu değil arıca kurduktan sonra 1 dk açılıyor gpt mst denedim disk değiştirdim ama 1dk açılıyor pc

kardeş bios sürümü son sürüm şuan hp verdiği anakarta olarak Foxconn , H-CUPERTINO2-H61-uA TX (Cupertino2)
Bazı bilgisayarlarda Windows logosu çıkmıyor. Boot menüsünde UEFI ibaresi bulunuyorsa sorun yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı