UEFI kurulumda kullanıcı adı seçme yerinde mavi ekran hatası

Torkoviski3

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Gskill 8Gb 2132mhz
SSD veya HDD modeli
Wd blue 1Tb
Ekran kartı
GTX 1060 3Gb
Anakart
A320M
İşlemci
Ryzen 3 3500X
Bugün bilgisayarımı formatlamak için UEFI kurulum yaptım fakat bu ekran gelince mavi ekran verip veya donup kapanıyor, ilerisini göremiyorum. Ne yapmam lazım?

Güncelleme = Bilgisayarı açtım ancak güvenli mod harici sürekli mavi ekran yiyorum.

Dosya Ekleri

• 97B7DD2E-D52A-408C-9C1F-505072D2543C.jpeg
    97B7DD2E-D52A-408C-9C1F-505072D2543C.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Format atarken bu sorunla karşılaştıysanız ISO dosyasını tekrar yazıp denebilirsiniz hocam. Belki çözülür. Bu arada aldığınız hatada tam olarak ne yazıyor.

Diskte bir şeyler var gibi, dediğim gibi ben olsam ISO dosyasını tekrar yazardım. Yüksek ihtimal çözüm alacaksınız.

Ben zaten diskte sorun olduğunu ifade etmiştim. Mesaj tekrarına düşmeyin. Benim değil sizin aleyhinize olur.

Burası bir teknoloji formu. İnsanların sorunlarına yardımcı olmak istiyoruz sizin fikriniz ile aynı fikirde olmam normal değil mi? Lütfen saçma saçma yorumlar yapmayı bırakın. Burada önce ben söyledim, önce ben ettim gibi laflar söylemek yerine insanlara yardım etmek amacınız olsun. Yoksa mesaj yazmama hakkı size ait. İyi Sosyal'ler.
Diskimi HD Tune'un error seçeneği ile taradım, sonucunda tüm kutucuklar yeşildi. ISO dosyasını da tekrar yazıp denedim ama yine en başa dön.

Sorunun tamamen diskte olduğunu anlamak için yazdığınız ISO'yu başka bir diskte deneme şansınız var mı? Bakalım aynı sorunu yaşayacak mısınız.

Geri
Yukarı