Uefi Windows 8.1 Kurulumundan Sonra Logo Sorunu

S_EroL

Hectopat
Merhaba. Rehber anlatımlarda anlatıldığı gibi laptopuma uefi modunda windows 8.1 kurdum. Ama anlatımdaki MSI laptopta kurulumdan sonra açılışta çıkan MSI logosu gibi benim laptopun logosu çıkmıyor, windows 8 logosu çıkıyor. Bu sorun neden olabilir? Laptopun marka modeli Asus K55VD ve Windows 8.1 Pro x64 kurdum.

Merhaba. Rehber anlatımlarda anlatıldığı gibi laptopuma uefi modunda windows 8.1 kurdum. Ama anlatımdaki MSI laptopta kurulumdan sonra açılışta çıkan MSI logosu gibi benim laptopun logosu çıkmıyor, windows 8 logosu çıkıyor. Bu sorun neden olabilir? Laptopun marka modeli Asus K55VD ve Windows 8.1 Pro x64 kurdum.

Bende de MSI laptop var ve bende uefi modda Windows 8.1 64 bit kurdum ve benimde laptopumda önceden çıkan MSI loogosu şimdi çıkmıyor.

Ama bunun bir sorun olduğunu da zannetmiyorum.

Yine de sebebini öğrensem mutlu olurum :)

Konuyu görmüşken yazayım bari.

Biosta Full screen logo ayarını enabled yaptığınızda anakartınızın logosunu görüyorsunuz, disabled yaptığınızda windows ile başlıyorsunuz...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı