Çözüldü UEFI Windows kurarken 0x8007025D hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihllt

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Sata SSD 120gb
Merhaba HP marka bilgisayarımı Windows 11'den Windows 10'a düşürmek için format atmaya karar vermiştim. Daha önce bu bilgisayara 2 kez format atmıştım.

Fakat onlarca farklı şekilde USB'yi yazmama rağmen sürekli 0x8007025D hatasını aldım.
Daha önce format atarken kullandığım USB'ye erişimim olmadığı için farklı bir USB kullandım. Forumda bu konu ile ilgili fazlaca içerik var ve sorunun USB'den kaynaklandığı söyleniyor. Sizce benim de durumum aynı şekilde midir? Eğer öyle ise bir bilgisayarcıya gidip format attırmak mı daha mantıklı yoksa yeni USB almak mı?

Çözüm
SSD sağlığını öncelikle test edin. Daha sonra bataryayı devre dışı bırakıp öyle kurulum yapın. Farklı bir USB bellek ile UEFI Windows 10 kurulumunu başlatın.
Tamamdır deneyeceğim.

İlgilenen herkese teşekkürler yeni USB aldım sorun çözüldü.
SSD sağlığını öncelikle test edin. Daha sonra bataryayı devre dışı bırakıp öyle kurulum yapın. Farklı bir USB bellek ile UEFI Windows 10 kurulumunu başlatın.

Tamamdır deneyeceğim.

İlgilenen herkese teşekkürler yeni USB aldım sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı