Ülke fethetme oyunu önerisi

Merhabalar. Ülke fethedebileceğim yönetebileceğim harita üzerinde oynanan bir oyun arıyorum. Bu özelliklere sahip bildiğiniz bir oyun varsa yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ülke fethedebileceğim yönetebileceğim harita üzerinde oynanan bir oyun arıyorum. Bu özelliklere sahip bildiğiniz bir oyun varsa yazın lütfen.
Hangi tarih dilimiyle ilgileniyorsunuz? Paradox interactive oyunları size göre fakat hangi tarihler için aradığınızı söylerseniz net bir oyun söyleyebilirim.

Paradox oyunları(EU 4, HOI 4 vs.) Öğrenmesi pek kolay oyunlar değil. Hızlıca akayım hemen fethedeyim diğer şeyleri pek önemsemiyim diyorsan Age of History iyi bir oyun. Milattan önceden 2020'ye kadar oynayabilirsiniz. Başkalarının yaptığı senaryoları (oynanabilir yıllar) indirebilir veya kendin bir senaryo yapabilirsin. Ama sana tavsiyem conquerors 2 modunu indirmen(modu kurmak için oyuna sahip olmana gerek yok. Modun dosyalarının arasındaki aoc2.exe dosyasından oyunu ücretsiz açabilirsin.) Ve bilmen gerekir ki oyunda bazen buglar can sıkıcı olabiliyor. Conquerors 2 modunu YouTube'dan indirebilirsin. Conquerors ile normal Age of History arasında ne fark var dersen conquerors 2'de daha fazla senaryo var. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı