Ülke yanıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yangınlar en az yağmur veya diğer doğa olayları gibi doğal bir olgudur. Özellikle de yazın ve kuraklığın yüksek olduğu bölgelerde ki yangının çıktığı yerler kuraklığın yüksek olduğu bölgeler. Kendiniz karşılaştırabilirsiniz.
Adana'ya sık sık yağmur yağıyor nasıl kuraklık ya dışarıdan göründüğü gibi bir şehir değil.

Adana'ya sık sık yağmur yağıyor nasıl kuraklık ya dışarıdan göründüğü gibi bir şehir değil.
Kuraklık demek, sık sık yağmur yağması değildir. Ya yağmur kısa süreli aralıklarla yağıyordur ve sıcaklık yüzünden yağan yağmur hızlıca topraktan buharlaşıyor. Kuraklığın birçok faktörü var. Türkiye Tarım ve Ormanlar bakanlığının kuraklık haritasına bakabilirsiniz ve yangın çıkan yerleri karşılaştırabilirsiniz. Bu arada bilmediğiniz konular hakkında da yorum yapmayın Google bu kadar yakınken. Buradan karşılaştırabilirsiniz.

@Matteach, siyaset yapmak istiyorsanız ne yeri ne de zamanı burası değil. İllaki yapacaksanız bunu yapabileceğiniz bir sürü Discord kanalı ve forum bulunmakta. Burada yaptığınız şey iftira. Ben ona kızıyorum.

İftira atmıyoruz gercekleri söylüyoruz okumuyorsun oku suriyelerden örnek vereceğim hırsızlık yapıyorlar şiddet yapıyorlar her şeyi yapıyorlar ne iftirası belki onlar yapmadı diyorsun bir şey demiyorum

Bunun gibi daha önce de olmuştu. Hatta hatırlarsanız su söndürme uçaklarını kullanamamıştık. :)Fakat daha sonra unutturuldu olaylar. Tesadüf diyenler; boş yapıyor.
Onca yardım gönderilmesine rağmen 2020'nin başında başlayan Avusturalya yangınları uzun süre söndürülememişti. Boş boş iftiralar atmayın.

Kuraklık demek, sık sık yağmur yağması değildir. Ya yağmur kısa süreli aralıklarla yağıyordur ve sıcaklık yüzünden yağan yağmur hızlıca topraktan buharlaşıyor. Kuraklığın birçok faktörü var. Türkiye Tarım ve Ormanlar bakanlığının kuraklık haritasına bakabilirsiniz ve yangın çıkan yerleri karşılaştırabilirsiniz. Bu arada bilmediğiniz konular hakkında da yorum yapmayın Google bu kadar yakınken. Buradan karşılaştırabilirsiniz.
Hayır bilmediğim konu değil bunun tesadüf olmadığını sende biliyorsun kundaklıyorlar haberiniz yok, her neyse zaten yakında cevabını görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı