Ülke yanıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yansaydı direkt hiçbir kanıtım olmadan "mülteciler yaktı!" diye bağırmazdım. Bulundu işte. Bulunana kadar veya bulana kadar bir kanıt gerçekten suçlamazdım.

Orası Ankara yalnız Ankara kast ediliyor ise doğru ama Manavgat kast ediliyor ise daha belli değil.
Sizin düşünceniz bu benim düşüncem bir an önce bu arkadaşların şutlanması yoksa bu daha başlangıç.
Manavgat'taki çiftliği yanan Tuğba Özay hastaneden duyurdu: Arkadaşlar ben felç geçirdim. Yandı, her yer yandı yazık çok yazık.

Benim neyim varmış efendi anlat bakalım adam gibi açıkla hak vermez isem... Hadi hodri meydan ülkemi savunmak suç ise ban yolla gönlümün çiçeği hadi hodri meydan. Tanrı sizi kutsasın işiniz zor sizin :)

Bu kadar saçmalık olamaz adam kanıt at diyor. Yangın yerine mi gideyim ? Google'ye yangın yazsa bir sürü haber çıkar.

Önce Antalya yandı: Son dakika... Manavgat'ta felaket! Korkunç görüntüler geliyor

Sonra Mersin'de yangın: Mersin'de orman yangını

Ve Osmaniye: Son dakika... Osmaniye'de orman yangını! Alevler evlere sıçradı, köylüler traktörlerle taşındı

Bunlar tesadüf değil. Gelen mülteciler yapmış olabilir. Teröristler yapmış olabilir. Yeter artık!
Ben Alanya'dayım şimdi. O kadar fazla bulutlar dumanla kaplanmış ki, güneş kırmızı. Hemde tamamen kırmızı yani. Hava çok ama çok sıcak ve sürekli voltaj sorunları var.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-07-29 at 19.39.45.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-29 at 19.39.45.jpeg
    119,5 KB · Görüntüleme: 47
Psikolojik sorunları var ben anladım çok kasmayın :) fazla hümanizm yanlış anlasus abartsuz hastalığı.

Suclulugu ispatlanana kadar herkes masumdur. Saga sola kanitsiz terorist demekten farksiz.
Humanizm ile degil adil olmakla alakasi var bunun.

Ormanlari korumasi gereken birimden, multeci politikasina kadar ulkede her sey yanlis zaten.
Bugun Suriye'li yakar, yarin PKK yakar, ertesi gun mangal yapan keko yakar. Mesele devletin vergi toplamak disinda hic bir varlik gosterememesi.

Geri
Yukarı