Ülke yanıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız. Eğer benden bahsediyorsanız, ben genel olarak araplardan nefret ederim. Ondan dolayı demiştim. Her neyse acıyorum sadece bunun yapıldığına.

Aslında size dememiştim ama siz de demişsiniz galiba :D arapları ben de sevmem ama bu tarz olaylar dediğim insanları birbirine karşı nefret ettirerek daha büyük olaylara temel hazırlamak için yapılıyor.

Aslında size dememiştim ama siz de demişsiniz galiba :D arapları ben de sevmem ama bu tarz olaylar dediğim insanları birbirine karşı nefret ettirerek daha büyük olaylara temel hazırlamak için yapılıyor.
Aslında benim ki zorunluydu. Askerlik bitmeden 10 gün önce tebligat geldi Suriye Idlib'e gönderiyorlardı. Belki birisi çıkar vururum kafasına diye demiştim :D

Sanırım askersiniz. Bir asker olarak Suriyeliler için savaşmak zorunuza gitmemiş miydi?
Emir büyük yerden geliyor. Sonuç olarak onun ekmeğini yiyorum. Yurt dışı diye maaşımın 2,5 katını aldım. 5 adet asker veriyorlar bana. Küçük grubu ben yönetiyorum. Söylenen yere gidiyorum ve yapmam gerekeni yapıyordum. Zoruma gitti ama bunun bir vatan görevi olduğunu şartlamam gerekiyordu. Çünkü bir askere bir şey olursa komutanı olarak benim başım yanardı :D

Emir büyük yerden geliyor. Sonuç olarak onun ekmeğini yiyorum. Yurt dışı diye maaşımın 2,5 katını aldım. 5 adet asker veriyorlar bana. Küçük grubu ben yönetiyorum. Söylenen yere gidiyorum ve yapmam gerekeni yapıyordum. Zoruma gitti ama bunun bir vatan görevi olduğunu şartlamam gerekiyordu. Çünkü bir askere bir şey olursa komutanı olarak benim başım yanardı :D
Tabii vatan görevi olarak görmek normal, sonuçta ülkenin sınır güvenliği için o hattı temizlemen ve güvende tutman gerek. Ancak daha fazla ilerleyip Suriye'yi temizlemek bana koyardı. Bu arada silah nasıl bir şey? Silahlara çok merakım var, oyunlardan dolayı. 18 olduğumda direkt agalarımla poligona gidip atış yapmak istiyorum. Silah hakkındaki görüşlerini merak ettim açıkcası. :)

3 adet yangın söndürme uçağımız varmış sadece şaka gibi. Başka ülke olsa yardım gitmişti çoktan ama şimdi hepsi sus pus televizyonlarda hiçbirisi yok. İhmali olanlarda istifa etçek yüz var mı bilmiyorum ama istifa etse geri dön diyecek bi o kadar da yüzsüz var.

Tabii vatan görevi olarak görmek normal, sonuçta ülkenin sınır güvenliği için o hattı temizlemen ve güvende tutman gerek. Ancak daha fazla ilerleyip Suriye'yi temizlemek bana koyardı. Bu arada silah nasıl bir şey? Silahlara çok merakım var, oyunlardan dolayı. 18 olduğumda direkt agalarımla poligona gidip atış yapmak istiyorum. Silah hakkındaki görüşlerini merak ettim açıkcası. :)
İlk askere gittiğim zaman, gerçekten çok garipti. CS:GO'ya hiç benzemiyor.😢
Silaha göre değişir ancak tabancayı ele alırsak, aşırı zevkli. Eğer kendini kasarsan elinin içi baraja döner. Çok terlersin. Kendini rahat bırakman gerekiyor iyi atış yapabilmen için. Fazla kavramayacaksın. Ateş ettiğin zaman doğal ve refleks olarak gözlerin kapanacak. Buna alışmalısın eğer alışamazsan seri atışlarda hedefini vurma ihtimalin çok fazla düşer.

Edit: Hedefini vurduktan sonra "nasıl indirdim ama suratına" demezsen kutsallığını bozarsın.
Edit: Sesi aşırı rahatsız edici. Kulaklık takmayı unutmayın. Bir gün boyunca bol bol ağrır kulağınız. Geçici duyma kaybı yaşarsınız.

3 adet yangın söndürme uçağımız varmış sadece şaka gibi. Başka ülke olsa yardım gitmişti çoktan ama şimdi hepsi sus pus televizyonlarda hiçbirisi yok. İhmali olanlarda istifa etçek yüz var mı bilmiyorum ama istifa etse geri dön deyecek bi o kadar da yüzsüz var.
Göndermeniz Süleyman Soyluya ise, o beğenmediğiniz adam ülkede ki uyuşturucu ticaretine büyük darbeler vurdu. PKK'yı Türkiyede çökme noktasına getirdi. Sonra bu hizmetlerin yanında yaptığı küçük bir hatayı sizin gibiler büyütmesinler diye istifa etmek istedi. E haliyle bu kadar hizmeti olan bir adamın istifası da kabul edilmedi.

CS:GO'ya hiç benzemiyor.😢
Ah be. :(
Ateş ettiğin zaman doğal ve refleks olarak gözlerin kapanacak. Buna alışmalısın eğer alışamazsan seri atışlarda hedefini vurma ihtimalin çok fazla düşer.
Ama bir hafif makineli tüfek kullansak 150 mermili. Gözlerim kapanacaksa nasıl iyi bir ateş açabilirim ki? Gözün bir noktadan sonra kapanmıyordur herhalde diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı