Ülke yanıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hamdi Alpbaş Tanımadığınız insana özellikle sizi herhangi bir şekilde yargılamadığım halde böyle ithamlarda bulunuyorsanız ilk önce kendi üslubunuzu düzeltmenizi öneririm.
İnsanlara nasıl davranırsan onlar da sana öyle davranır. Benden sana bir hayat tavsiyesi.

Ülkedeki uyuşturucu ticaretine büyük darbeler vurdu öyle mi? :D Adam uyuşturucu tacirinin ta kendisi. TV'den haber izleyerek gerçeklere ulaşamazsınız. Uyuşturucu ticareti eskisinden bile kuvvetli bir durumda.
Hahahahah. Gerçekten böyle saçma şeyleri nereden buluyorsunuz anlamıyorum. Gözlerinizle gördünüz mü acaba? Çünkü bize gözleriyle gören vatansever istihbaratçılar söyledi bunu.
@Hamdi Alpbaş Tanımadığınız insana özellikle sizi herhangi bir şekilde yargılamadığım halde böyle ithamlarda bulunuyorsanız ilk önce kendi üslubunuzu düzeltmenizi öneririm.
İnsanlara nasıl davranırsan onlar da sana öyle davranır. Benden sana bir hayat tavsiyesi.
Sizin gibi insanlardan hayat tavsiyesi alacağım birde öyle mi? Hah. Bence önce siz nasıl konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Ayrıca hepinizin nasıl insanlar olduğunuzu az çok biliyorum. Benzerlerini çok gördüm ve yıllardır da mücadele ediyorum. Gün geldiğinde hepiniz gerçeği anlamış olacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.

Son düzenleme:
Hahahahah. Gerçekten böyle saçma şeyleri nereden buluyorsunuz anlamıyorum. Gözlerinizle gördünüz mü acaba? Çünkü bize gözleriyle gören vatansever istihbaratçılar söyledi bunu.

Sizin gibi insanlardan hayat tavsiyesi alacağım bir de öyle mi? Hah. Bence önce siz nasıl konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Ayrıca hepinizin nasıl insanlar olduğunuzu az çok biliyorum. Benzerlerini çok gördüm ve yıllardır da mücadele ediyorum. Gün geldiğinde hepiniz gerçeği anlamış olacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.

Kaynağınızın kim olduğunu söyler misiniz? Merak ettim vatansever istihbaratçılar kimlermiş.

Tesadüf mü? Ne zaman 13 ilde 70'ten fazla yangının aynı anda çıktığını gördün? İnsan işi olduğu kesin. "İnsan" dedim pardon. Güzel kelimeler kullanırdım da ban yemeye gerek yok.
Avusturalya'da. Orada da mülteciler yakmıştı bütün ormanları. (!)

Konu yangın için açılmıştı. Uyuşturucu taciri için kavga etme konusu değil burası arkadaşlar. Öyle veya değil. Başkası için öyledir başkası için değildir. Bu forumda genelde tartışmaların sonunda fikirler değişmez. Sadece konu kapanır. Bence uzatmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı