Ülkemizdeki düz liseler nasıl?

muhammetsc

Centipat
Kendimde şu an düz liseye gidiyorum. 2 yıl önce aile zoruyla açık liseden bu lanet olasıca (isim veremiyeceğim) liseye geçtim. Şu an 17 yaşında olmama rağmen sanki ömrümün son zamanlarımdaymış gibi hissediyorum (biraz abartı gelebilir).

Sizce çok mu kötü yoksa iyi sayılabilecek yanları var mı?

Kendimde şu an düz liseye gidiyorum. 2 yıl önce aile zoruyla açık liseden bu lanet olasıca (isim veremiyeceğim) liseye geçtim. Şu an 17 yaşında olmama rağmen sanki ömrümün son zamanlarımdaymış gibi hissediyorum (biraz abartı gelebilir).

Onsuzda olmuyor onunla da.

Jelibon dolu düz liselerde 😆

Düz lise berbat bir şey 98 ortalamalı düz liseye gidiyorum rezalet resmen hocaların çoğu sorunlu 100 aldığım yazılıya 100 vermemek için kağıtta her türlü bahaneyi arıyorlar neymiş matematikte cevap anahtarındaki işlemle benim işleminin yerleri farklıymış.

Emekli olmasi gereken hocalar var. Cocugun birisi Almanca sinav kagidina random atti hoca okuyamadi diye 100 verdi bir sonraki sene aynisini ben yaptim 05i kaptim. Duz lise de sinif basarisi dusuk ise sinifin geri kalanida basarisiz oluyor genelde. Dersler dinlenmiyor herkes baska seyle uğraşıyor. Hedef varsa kaliteli bir fene gecmek lazim.

Ülkede eğitim diye bir şey mi kaldı? Artık sayısalcılardan daha çok sözelciler fen lisesine gidiyorlar.

Düz lise berbat bir şey 98 ortalamalı düz liseye gidiyorum rezalet resmen hocaların çoğu sorunlu 100 aldığım yazılıya 100 vermemek için kağıtta her türlü bahaneyi arıyorlar neymiş matematikte cevap anahtarındaki işlemle benim işleminin yerleri farklıymış.

98 ortalamalı düz lisemi hocam adını verinde gelelim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı