Ülkemizin büyük ama küçük görülen bir sorunu

Malesef eğitimi bile okuma yazma bilmek diploma almak zanneden ve cahilliği ise okuma-yazma bilmemek zannedenler asıl cahil olduklarını bilmiyorlar.
Eğitim ahlaki olmalı ve Cahillik bir bilgiyi bilmeme değil aksine o bilginin doğrusunu reddedip kendi yanlış bilgisiyle yetinmek yani bilgiye tok olmaktır zaten cahil olmayan biri bilgiye açtır hep.

Ses cızırtı filan yapiyorsa mute atmaları normal birşey.

Ya bu tarz şeylerden stres oluyorsanız rekabetçi Online oyun girmeyeceksiniz. ya da sadece arkadaşlarınızla gireceksiniz. Ayrıca bir çocuk tutup da kendi rütbesinde oynamayıp üst rütbelerde kendi kasmadığı başkasının kastığı hesapta giriyorsa millet tabi ki de küfreder. Ayrıca zaten öğrenci olanların arkadaş çevresi falan dışında Online oyun oynamasını önermiyorum. Güzelim AAA oyunlar duruyorken neden bir de Online oyunlarda saçma saçma başkalarıyla hayatımı hiç etkilemeyecek bir konuda rekabet edeyim. Ayrıca bundan daha önemli sorunlar dahi çözülemiyorken bu nasıl çözülsün insanların okul gibi bir eğitim yuvası olması gereken bir mekanda arkadaş çevresi sayesinde sigara ve benzeri kötü alışkanlıklara başlaması dahi durdurulamıyorken bu nasıl durdurulsun?

Katılıyorum. İşte bu konuda da bahsettiğiniz gibi nedenlerden dolayı TR serverlarında oynanmaz. Şahsen genelde TR serverlarında oynamıyorum. Eğer oynayacaksam bile ''mute'' liyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…