Ülkenin durumu ne olacak?

Ya şu dönemde şeriat ile yönetilip süper devlet olan var mı "yok gerçek şeriat bu değil" sen bu Orta Doğu çöplüğün de gerçek şeriat nah uygularsin ki gerçek şeriat diye bir şey yok.
Bir anket açarmısın bak bakalım kaç kişi evet diyecek şaşırırsın.

Evet hocam haklısınız, 5 yıl önce de PKK'yı meclise sokmaya cesaret edemediler. Bekle bir saniye... İyide meclisteler zaten.

Hocam eğer hd*den bahsediyorsan onları maalesef halk seçti.

Hocam maalesef kk yi İç Anadolu ile Karadeniz fotoğrafını gösterince şeytan diye tasliyorlar adami. Sen de zorla adaylığını millete dayattin mansur olsa 1.tur da bitmişti o da basiretsiz çıktı ben aday olurum diyemedi.

Çayım demlendi, çerezim yanımda şimdi sabaha kadar oktroll izleme vakti
Kızmak yok ama ! Koyun koyun dediniz, isteğinizi yerine getirdik. Bilmem kaçıncı kez
Evet getirdiniz. Bir diktatörün peşine koşmanız ne acı.

Mansur'a o mevzudan sonra asla ısınamadım. Düzgünce alttan alttan mesajı verse bir şansı vardı. Ama o aday olsa da Kürtler oy vermezdi. Mevzu yine aynı olurdu. Bence Kk son 5 aydır iyi siyaset yaptı. Ama halk gözünü kapadıktan sonra isterse ağzıyla kuş tutsun fark etmez.

Kürt'ler de mansur ile RTE arasında seçim yapacakti Kürt'ler de seçimini yapacakti RTE vermezler diye düşünüyorum en kötü sandığa gitmezlerdi.

Monitörünüzü, klavyenizi vs. seviyorsanız konudan uzak durun hocam.

Kürt'ler de mansur ile RTE arasında seçim yapacakti Kürt'ler de seçimini yapacakti RTE vermezler diye düşünüyorum en kötü sandığa gitmezlerdi.
Sandığa gitmemişler diyorlar. Şimdi görürler sandığa gitmemenin ne demek olduğunu.

4 yasinda bir kiz ölmüş... Yorumlarda daha yeni basliyor falan demisler. Ulkede savas falan mi cikacak? Canimiz tehlikede mi? Ben her şey ayni devam eder saniyordum şu an cok korkuyorum. Aciklama yapabilirseniz sevinirim.
Bana göre ülke azınlıkların çeteleşmesi ile devam edecek. Umarım böyle olmaz sonumuz hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…