Ülkenin durumu ne olacak?

Evet hocam haklısınız, 5 yıl önce de PKK'yı meclise sokmaya cesaret edemediler. Bekle bir saniye... İyide meclisteler zaten.

Hocam eğer hd*den bahsediyorsan onları maalesef halk seçti.

İyi bir insan diye bir şey demedim hocam. İyi elbette ama kişiliğini bir kenara bırakarak söylüyorum adam son 3 5 aydır her şeyi yaptı. Partisi de aynı şekilde. Az uykular ile mitinglere gittiler. Taşlandılar canları tehlikeye girdi devam ettiler. Hiç durmadılar son aylarda. BaBaLa bölümünde şov yaptı zaten. 27 m izlenmesine rağmen malum parti kazandı ama. Sebebini açıkladım demin.

Hocam maalesef kk yi İç Anadolu ile Karadeniz fotoğrafını gösterince şeytan diye tasliyorlar adami. Sen de zorla adaylığını millete dayattin mansur olsa 1.tur da bitmişti o da basiretsiz çıktı ben aday olurum diyemedi.

Çayım demlendi, çerezim yanımda şimdi sabaha kadar oktroll izleme vakti 😁
Kızmak yok ama ! Koyun koyun dediniz, isteğinizi yerine getirdik. Bilmem kaçıncı kez 😎
Evet getirdiniz. Bir diktatörün peşine koşmanız ne acı.

Hocam eğer hd*den bahsediyorsan onları maalesef halk seçti.

Hocam maalesef kk yi İç Anadolu ile Karadeniz fotoğrafını gösterince şeytan diye tasliyorlar adami. Sen de zorla adaylığını millete dayattin mansur olsa 1.tur da bitmişti o da basiretsiz çıktı ben aday olurum diyemedi.
Mansur'a o mevzudan sonra asla ısınamadım. Düzgünce alttan alttan mesajı verse bir şansı vardı. Ama o aday olsa da Kürtler oy vermezdi. Mevzu yine aynı olurdu. Bence Kk son 5 aydır iyi siyaset yaptı. Ama halk gözünü kapadıktan sonra isterse ağzıyla kuş tutsun fark etmez.

Mansur'a o mevzudan sonra asla ısınamadım. Düzgünce alttan alttan mesajı verse bir şansı vardı. Ama o aday olsa da Kürt'ler oy vermezdi. Mevzu yine aynı olurdu. Bence kk son 5 aydır iyi siyaset yaptı. Ama halk gözünü kapadıktan sonra isterse ağzıyla kuş tutsun fark etmez.

Kürt'ler de mansur ile RTE arasında seçim yapacakti Kürt'ler de seçimini yapacakti RTE vermezler diye düşünüyorum en kötü sandığa gitmezlerdi.

Mansur'a o mevzudan sonra asla ısınamadım. Düzgünce alttan alttan mesajı verse bir şansı vardı. Ama o aday olsa da Kürt'ler oy vermezdi. Mevzu yine aynı olurdu. Bence kk son 5 aydır iyi siyaset yaptı. Ama halk gözünü kapadıktan sonra isterse ağzıyla kuş tutsun fark etmez.

Monitörünüzü, klavyenizi vs. seviyorsanız konudan uzak durun hocam.

4 yasinda bir kiz ölmüş... Yorumlarda daha yeni basliyor falan demisler. Ulkede savas falan mi cikacak? Canimiz tehlikede mi? Ben her şey ayni devam eder saniyordum şu an cok korkuyorum. Aciklama yapabilirseniz sevinirim.
Bana göre ülke azınlıkların çeteleşmesi ile devam edecek. Umarım böyle olmaz sonumuz hayırlısı.

Geri
Yukarı