Ülker'i mi, Eti'yi mi daha çok seviyorsunuz?

Ülker vs Eti hangisini yemeyi daha çok seviyorsunuz?

• Ülker

• Eti

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Son düzenleme:
%51'ini Pladis Foods Limited'e satıldı. Artık İngiltere markası :)
Yeni bir şey değil. Gülücük atanlar biraz daha gülebilir.

"İngiltere merkezli Pladis de, Yıldız Holding'e bağlı şirketlerden biri konumunda."

Şimdi adam kendi şirketine kendi şirketini mi sattı diyebilirsiniz. İşle alakalı bir durum bu. Yıldız Holding önceki senelerde United Biscuits'i bünyesine katınca Ülker'le beraber bir bünye oluşturma hedefledi. Daha doğrusu Ülker'i de global pazara sürüklemek istedi. Onun için de İngiltere'de böyle bir yapılanma kurdular. Zaten açıklaması şöyle: "İş yapış şekillerimizde global, ürün geliştirme ve pazarlamada yerel olacağız."

---

Eti'yi Popkek dışında tercih etmiyorum. Ülker'i de sadece Ülker çikolatalı gofret için tercih ediyorum. Onun dışında atıştırmalıkta BİM ürünlerinden devam. Ama ücret derdim olmasaydı Ülker tercih ederdim.

Herkese var dedirten lezzet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sırayla izlerseniz daha iyi anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı