Ümit 2651 Pegretta 26 vs Qansas XCF Lizard 26 vs Orbis Voltage 26

399 fena fiyat değil, hobi amaçlı, eğimsiz bir bölgede binilecek ise neden olmasın.
2 dakika da cevap yazmışsın çok sağolun ama bildirim olmayınca göremeyip almamıştım şuan da fiyat yok tabi ki. Spora giderken ve günlük gezmek amaçlı istiyorum sporun dönüşünde ciddi bir yokuş var. Bisiklet inceleme konunu detaylı okumuştuk fakat böyle 400 tl ye giriş seviyesi bir şey yakalamak mı yoksa 1000 2000 verip kafayı rahat ettirmek mi ona hala karar veremedik. Bisiklet güzel gözüksün yokuşlarda bile rahat olsun dışında aman aman bi beklentimiz yok açıkcası. Senelerdir bisiklet sürmüyoruz bi heveslendik ama ne alalım karar veremiyoruz günlerdir.

Yokuş çıkmak için tercih edilecek en son bisiklet olduğunu sen de az çok tahmin ediyorsundur :) Bu yüzden bir önceki mesajımda "Eğimsiz" kelimesini özellikle tercih ettim.

Ben 12-13K'lık bisiklet kullanıyorum ama yokuşları çok da rahat çıktığım söylenemez. Para ile değil, ne tür bisikletler tercih ettiğin ile alakalı bir konu bu.

2000TL ile ikinci el "City-Touring Bike" almanı tavsiye ederim.

Yokuş çıkmak için tercih edilecek en son bisiklet olduğunu sen de az çok tahmin ediyorsundur :) Bu yüzden bir önceki mesajımda "Eğimsiz" kelimesini özellikle tercih ettim.

Ben 12-13K'lık bisiklet kullanıyorum ama yokuşları çok da rahat çıktığım söylenemez. Para ile değil, ne tür bisikletler tercih ettiğin ile alakalı bir konu bu.

2000TL ile ikinci el "City-Touring Bike" almanı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim bahsettiğiniz modeli incelemeye koyuluyorum umarım uyguna denk getiririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı