Ümit Besen hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abi iyi akşamlar. Zamanında Atilla Kaya, Nejat Alp, Arif Susam gibi sanatçılar çok satar mıydı acaba?

İzmir Kemeraltı'da plakçılar çalınca millet mest olurdu. Ortalık buram buram romantizm kokardı. Ve sizin saydığınız sanatçılar epey satardı.

Abi iyi akşamlar. Zamanında atilla kaya, nejat alp, arif susam gibi sanatçılar çok satar mıydı acaba?

Ben YouTube yorumlarında görmüştüm tavernaya parası yetmeyenler dışarıda kaldırımda dinlermiş içkisini eline alıp.

Doğru mudur @turko35408

Z kuşağı olarak çoğu şeyden mahrum kaldık.

Kendim de dahil olmak üzere çoğumuz böyle sanatçıları görmediğimiz için şanssızız.

O devirde bu tip şarkıcıların bir dönemi olurdu. Taverna dönemi bitip, çocuk şarkıcılar dönemi başlamıştı örneğin. Küçük Emrah, Mahzun Kırmızıgül gibi. Sonraki kuşak pop ve rap müziğe ağırlık verdiği için, bir anlamda silinip gittiler.

Z kuşağı olarak çoğu şeyden mahrum kaldık.

Kendim de dahil olmak üzere çoğumuz böyle sanatçıları görmediğimiz için şanssızız.

Şu an her şey para hırs meselesi insanların değeri yok monotonlaşmış sanatçılar popüler kültür hepsi teknolojiyle geldi eskiden öyle olmadığına eminim.

Gururum aşkıma öyle düşman ki.

Geri dön beni sev dön diyemem ki

Geri
Yukarı