Ümit Özdağ'dan Sinan Oğan açıklaması

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Zafer Partisi'ni buradan tebrik ederim. Bazı kişiler gibi bakanlık uğruna malum partileri desteklemiyorlar duruşlarını ortaya koyuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zafer Partisi'ni buradan tebrik ederim. Bazı kişiler gibi bakanlık uğruna malum partileri desteklemiyorlar duruşlarını ortaya koyuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kral işte sinan soğan gibi dönek değil :)

Sinan oğanın AKP'yi desteklemesi normal çünkü Kemal Kılıçdaroğlu seçim öncesi suriyelileri göndereceğiz derken şimdi seçim sonrası bir o kadar daha suriyelileri alacağız diyor ayrıca terör grupları Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini bizzat söylüyor. Ben olsam bende AKP yanında dururdum evet AKP'nin yönetim şekli iyi değil ancak CHP'den iyi olduğu kesin.

Sinan oğanın AKP'yi desteklemesi normal çünkü Kemal Kılıçdaroğlu seçim öncesi suriyelileri göndereceğiz derken şimdi seçim sonrası bir o kadar daha suriyelileri alacağız diyor ayrıca terör grupları Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini bizzat söylüyor. Ben olsam bende AKP yanında dururdum evet AKP'nin yönetim şekli iyi değil ancak CHP'den iyi olduğu kesin.
FwvTHSNWIAIJsJ3.png

Peki bunları söylerken bir kaynağın var mı havadan sallaması kolay.

Düşünce tarzın çok kötü taraflısın hiç diğer tarafı yargılamıyorsun Hüdapar ne olacak hocam?

Kaynaklar haber kanalları show ATV gibi gündemde bir sürü video dolu zaten bununla alakalı.
ATV izliyorsan ciddiye bile almıyorum seni o zaman.

Düşünce tarzın çok kötü taraflısın hiç diğer tarafı yargılamıyorsun Hüdapar ne olacak hocam?

Kendimde diyorum zaten AKP'nin yönetim şekli iyi değil ancak silahi kuvvet olarak doğu sınırlarımızı iyi koruyabiliyor. Kemal Kılıçdaroğlu ise koltuk sevdalısının teki bu çok açık ve net.

Geri
Yukarı