Üniversite başlar başlamaz bırakılabilir mi?

Baydar2

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming F15-RTX 3050 Intel İ5 11 Nesil-16 GB Ram-512 GB SSD-Hyperx Quadcast Mikrofon-Rampage Pulsar Kulaklık-Gamepower Saber RGB Klavye-Rampage Drop M3 Mause-Rampage Prote Laptop Fanı-Lenovo Legion R25i-30 Monitör
Meslek
Eğitmen
Üniversite kazanma derdim sadece başka şehre taşınmak ve elimden geldiğince kendime odaklanmak ancak aileme bunu anlatamadığım için üniversite bahanesi ile bu yıl sınava girip üniversiteye başka bir şehre gidip bırakmayı düşünüyorum. Herhalde bir hafta giderim sonra gitmem. Bunun bir ekstrası var mı yani beni belli bir zamana kadar üniversitede tutacak bir durum söz konusu mu? Gitmediğim günler arttıkça neler ile karşılaşacağım ya da net olarak üniversiteden ne zaman çıkmış oluyorum?

Dört yilliklarda 7 yıl azami eğitim süresi var yani 7 senede mezun olamazsan kaydin siliniyor bilgin olsun. Bunu yaşamamak için kaydini dondurman gerekiyor. Okula başla biraz git sonra psikolojim bozuldu falan diyerek dondurursun. Tabii bu yaptiğin hiç etik değil ama tercih senin.

Ticarete falan atılmayacaksan oku bence. Okumak kazandırmıyor bu devirde ama o üniversite ortamı ayrı bir dünya.

Okul devri dediğin gibi bitti kanka insanlar robot gibi her gün aynı şeyleri yapıp aynı parayı alıyorlar ayrıca bunu yapmak için 16 yıl minimum okul okuyorlar. Benim gelir kaynaklarım var belli çoktan başladım zaten. Allah nasip ederse üniversiteye geçtiğimde de kendi evimde oturuyor olacağım inşallah.

Lütfen okumayacaksan bașka insanların hakkına girme ve kaydını sildir.

Hiç kusura bakma dostum okul okuyacak milyonlarca gereksiz insan var, 10, 15 bin kişi dışında insanlar ortam için gidiyor. Sıınfımda ki çoğu insan yok üniversiteye gidince şunları yapacağım şunlarla yatacağım gibi gibi sohbetler eksik olmuyor. O yüzden kusura bakma, umurumda değilsiniz!

Son düzenleme:
Okul devri dediğin gibi bitti kanka insanlar robot gibi her gün aynı şeyleri yapıp aynı parayı alıyorlar ayrıca bunu yapmak için 16 yıl minimum okul okuyorlar. Benim gelir kaynaklarım var belli çoktan başladım zaten. Allah nasip ederse üniversiteye geçtiğimde de kendi evimde oturuyor olacağım inşallah.

Hiç kusura bakma dostum okul okuyacak milyonlarca gereksiz insan var, 10, 15 bin kişi dışında insanlar ortam için gidiyor. Sıınfımda ki çoğu insan yok üniversiteye gidince şunları yapacağım şunlarla yatacağım gibi gibi sohbetler eksik olmuyor. O yüzden kusura bakma, umurumda değilsiniz!
Bölümün ne?

Sürekli derslerden kalırsınız ve sonunda atılırsınız. Eğer isterseniz kaydı sildirebilirsiniz de.

Kaydı sildiririz ya derslerden kalmak ile uğraşmam muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı